Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από τις φώτο μου άρεσε αλλά επειδή από όμορφες κοπέλες έχω φάι φόλες ,φολέττα ,φολάρες ήμουν αρκετά διστακτικός.Τελικα ενέδωσα αφού μια μούφα ακόμη δεν κάνη την διαφορά.
Εύκολο κλείσιμο αν και δεν κάνη πολλά ραντεβού το γραφείο όπως πάντα στο ύψος του.Από κοντά είναι όπως στις φώτο μείον την λάμψη ,πάντως όμορφη με μακριά καστανόξανθα μαλλιά και πανέμορφα μάτια.
Λίγη κουβλεντα σε λίγα αγγλικά .Την έγδυσα πολλή καλό σώμα δώρο της Ουκρανικής φύσης και δουλεμένο με χορό και γυμναστική. το βιζί μικρό αλλά καύλα Tatoo ευτυχώς δεν υπαρχουν. . Η κοπέλα είναι ψαρωμένη αλλά δεν είναι αγάμητη, στό sex έπαθα πλάκα με το στοματικό [εκτός και αν διδάσκεται στο λύκειο] δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις που και επιδιώκη και ακολουθή ,τελείωμα στο σώμα.
Συμπερασματικά, εξαιρετική περίπτωση καθαρά gfe και ιδανική για πολύωρα ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.921
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL, Zebu, alpula και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Την είχα σταμπάρει αλλά δίσταζα.. αλλά μετά την κριτική σου λέω να κάνω κι εγώ αυτή την συνάντηση!
*Χαίρομαι που πήγαν χαλάλι τα χρήματα που δαπάνησες για το "μωράκι" φίλε μου. Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1