Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν πρώτη βίζιτα μετά τις διακοπές θέλοντας να ηρεμήσω τις καύλες μου και να βγάλω την χαρά μου για την παρατεταμένη παραμονή στην Ελλάδα ένεκεν της τηλεργασίας. τηλέφωνο στο γραφείο και βούρ για ξενοδοχείο. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και πραγματικά μου άρεσε πολύ αυτό που είδα. Καστανόξανθα μαλλιά,σχετικά ψηλή (γύρω στο 1,75) σώμα προσεγμένο μοντελέ και όλο αυτό το πακέτο με προδιεθεσε για σπουδαία πράγματα. Η κοπέλα το έχει με το γδήσιμο και ο αγώνας άρχισε αμέσως..Πολύ καλή πίπα της ζήτησα να με τελειώσει γρήγορα για να την σφυροκοπήσω καλύτερα μετά. Στο κενό μεταξύ των γύρων φαίνεται ευχάριστος χαρακτήρας και μπορείς να πείς και δύο κουβέντες πράγμα πολύ θετικό.Με την έναρξη του 2ου γύρου την πήρα σε ότι στάση μου πέρασε από το μυαλό χωρίς παράπονα από μέρους της. Έκανε και κάτι τρελά αεροπλανικά που γούσταρα πάρα πολύ.Το τέλος ήρθε στο υγρό μουνάκι της ενώ αυτή ήταν στα 4.Πολύ καλή περίπτωση θα την έχω υπόψη μου και την συνιστώ σε όσους γουστάρουν καλλίγραμμες κοπέλες.Καλά γαμήσια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
285€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.242
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, AlexGold, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού