Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 56570
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είμαι σίγουρος τύποι ότι η Μόνικα είναι η ιδανικότερη περίπτωση για το 99% των θαμώνων του μπου. Όμορφη, ομιλητική, ευγενική, ξέρει να σπάει τον πάγο, σεξουάλα και "επιθετική", η Μόνικα είναι μία κοπέλα που νοιάζεται πραγματικά για τον πελάτη της, όπως όλες βέβαια (άλλες λιγότερο και άλλες περισσότερο) οι ανεξάρτητες κοπέλες. Κάτι που δεν θα φανεί στις φωτογραφίες που βλέπεται στο νήμα και στο προφίλ της, είναι τα μεγάλα όμορφα μάτια της που λάμπουν από ειλικρίνεια και ενδιαφέρον. Ήμουν σε μία πολύ κακή ημέρα από πλευρά διάθεσης και δεν την απόλαυσα όσο θα μπορούσα, όλα όμως πήγαν καλά και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Απάντηση από Monicaaa 03 Σεπτεμβρίου, 2020

Σε ευχαριστώ παρα πολυ μωρο μου!?

S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, koumanidas, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Δηλαδη η εμφανιση και το σωμα της κοπελας τι σχεση μπορει να εχει με τη μερα που βρεθηκε καποιος???
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Σύντροφε, πές μου ειλικρινά. Από την κριτική που ανέβασες, τι μπορεί να καταλάβει κάποιος για τις επιδόσεις της κοπέλας ;;;;;;;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Κύριοι nice66 και ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, υπάρχουν πολλές φωτογραφίες της κοπέλας και άλλες τόσες αξιολογήσεις. Σκοπός μου δεν ήταν να περιγράψω ή να γράψω τα ίδια με άλλα λόγια, άλλα να επισημάνω κάποια συγκεκριμένα στοιχεία του χαρακτήρα της που μπορεί βέβαια σε εσάς να μην λένε τίποτα, άλλα μπορεί να σημαίνουν πολλά για κάποιους άλλους αναγνώστες που σκέφτονται λίγο περισσότερο με το επάνω κεφάλι
S
since1991
06 Σεπτεμβρίου, 2020
Έτσι είναι σύντροφε. Όσοι παίρνουμε call girls, το πρώτο που κοιτάμε είναι αν τα μάτια της λάμπουν από ενδιαφέρον και ειλικρίνεια και δεν κοιτάμε τις υπηρεσίες. Και για να ανταποδώσω στο αυτό ύφος του σχολίου σου, να πω ότι πήξαμε στους πιτσιρικάδες αγαπούληδες εδώ μέσα...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
07 Οκτωβρίου, 2020
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΕ, σε ευχαριστώ για το "πιτσιρικάς αγαπούλης". Είμαι όμως 49 ετών. Και αυτό σημαίνει ότι - ενώ έχω κάνει κάμποσους "κύκλους" στη ζωή, ακόμα έχω καρδιά μικρού παιδιού. Αν σε μπέρδεψε το "Since1991" να σου πω ότι το 1991 δεν ήταν η χρονιά που γεννήθηκα, άλλα η χρονιά που πήγα πρώτη φορά στην Φυλής.
S
since1991
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5