Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 35952
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλησπερα σε απαντες
...σε σχεση με τον τιτλο...με την παρουσα δοκιμαστηκαν ολες οι επιλογες του γραφειου.....στην τελικη καταταξη παραμενει στην κορυφη του πρακτορειου η ναντια
....η συγκεκριμενη ηταν στοχος μιας και το φωτογραφικο υλικο ηταν πολυ υποσχομενο και οι κριτικες ισοροπημενες
....παμε τωρα στις διαποστωσεις
...εμφανιση...στο αντιστοιχο πεδιο εβαλα φωτο ελαφρα επεξεργασμενες....η αληθεις ειναι οτι ειναι πιο πολυ επεγεργασμενες αλλα δεν υπηρχε η αντιστοιχη επιλογη.....για να εξηγησω....ψηλη κοπελα στα μετρα της ιζαμπελας....βαλτε καποια κιλα παραπανω σε σχεση με τις φωτο και σε προσωπο και σε σωμα....σε καμια περιπτωση χοντρη η ευσωμη αλλα σαφως πιο γεματη σε μεση κωλο μπουτια και χαρακτηριστικα προσωπου.....θελκτικο το ισοζυγιο παντως.....να πω παντως οτι η συναντηση εγινε στο στο τελος του προηγουμενου ετους που σημαινει οτι μπορει να υπαρχουν αλλαγες που δεν εχω υποψιν μου
....επικοινωνια.....σχετικα σφιγμενη στην αρχη.. αλλα σε καθε περιπτωση ευγενικη....
αποδοση....σε χαμηλες στροφες καταρχην.σταδιακη απελευθερωση στην συνεχεα με σαφη βελτιωση στην τελικη ευθεια....παρα τον νταρντανοειδη σωματοτυπο της εχει ευχερεια διαχειρισης του σε ικανοποιητικο επιπεδο.....

γενικη εντυπωση θετικη αλλα δεν ξερω αν θα την ξαναεπαιρνα εφοσον στην αμεση συγκριση με ναντια η ιζαμπελα ειναι πισω......αυτα τα εξαιρετικα ολιγα και ελπιζω διαφωτιστικα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, alpula, linear και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2020
Γιατί να δωσεις 130 ευρω για μια γκομενα οταν με 20 σου κανουν τα ιδια και πιο ωραια τα μικρα μουνακια που τα διαλέγεις στην Φωκαιας? ???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1