Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σίγουρα το γούστο και η αισθητική του καθενός είναι υποκειμενικά.
Έχοντας λοιπόν αυτό σαν δεδομένο προσπαθώ πάντα οι κριτικές μου να χαρακτηρίζονται όσο γίνεται με αντικειμενικά κριτήρια και όχι με χαρακτηρισμούς " τέλεια, υπέροχα... " και άλλα τέτοια επίθετα, που προσδιορίζονται μόνο από το δικό μου γούστο και την δική μου διάθεση.
Μετά λοιπόν από την μικρή διευκρινιστική εισαγωγή μπορώ να προχωρήσω στα σχόλιά μου για την Νικολίνα.
Το ραντεβού κλείστηκε μετά από παρότρυνση του γραφείου ότι πρόκειται για εξαιρετική επιλογή. Το εν λόγο γραφείο η αλήθεια είναι ότι ελάχιστες φορές με έχει απογοητεύσει και έτσι μετά και από τις κριτικές που διάβασα πείστηκα εύκολα χωρίς να δώσω προσοχή σε μικρές λεπτομέρειες, που συνήθως δίνω.
Αυτό που θα χρεώσω στο γραφείο αυτή την φορά όμως είναι οι παραπλανητικές φωτογραφίες. Σχεδόν άλλη κοπέλα! Κοντή και ολοστρόγγυλη, στα δικά μου τουλάχιστον μάτια, ούτε σέξι, ούτε λάμψη, άσχημη παραπλάνηση.
Δεν έφυγα αμέσως καθώς με τα τακούνια που με υποδέχτηκε και το σετ εσωρούχων με έπεισε να της δώσω μία ευκαιρία. Δεύτερο λάθος.
Αφού δόθηκε η εκκίνηση μετά ήταν πλέον αργά. Όσο και αν η κοπέλα φιλότιμα το προσπάθησε με την υπερβολή στις αντιδράσεις της, ούτε αυτό το βλαχέ που είχε στο πρόσωπό της μπορούσε φυσικά να αλλάξει, ούτε το μονοκόμματο κοντό κορμί της. Πάντως ήταν δεκτική σε όλα και με το παραπάνω, βλέπετε νομίζω πως αν δεν έκανε και αυτό γενικότερα θα κοιτούσε το ταβάνι στο tour της. Φτάσαμε στο πέρας με δυσκολία στο πρόσωπό της και για αυτό ζήτησε έξτρα χρήματα που εκεί ήρθε και το τελειωτικό χτύπημα. ΄
Προσπάθησα να αποδώσω μία βαθμολογία αντικειμενική καθώς στην συμπεριφορά δεν έχω κάτι άσχημο να σχολιάσω ( πέραν των χρημάτων που ζήτησε) για μένα όμως ήταν από τα χειρότερα ραντεβού.
Το γραφείο ενημερώθηκε διακριτικά αλλά εξίσου διακριτικά απάντησε το απόλυτο τίποτα. καλοπροαίρετα ας πω ότι όλοι έχουν το δικαίωμα στο λάθος. εμένα μου κόστισε 160 ευρω.
Καλό θα ήταν να κρατάμε στις κριτικές μας το ενθουσιασμό από την καύλα μας και να δίνουμε σωστή πληροφορία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
557
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, sithlord, elizabeth32 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2020
αδελφέ δε θα μείνω στο θέμα της εμφάνισης που είναι υποκειμενικό, δεν την έχω συναντήσει την κοπέλα έτσι κι αλλιώς. Ωστόσο το έξτρα δεν έπρεπε να το δώσεις, έπρεπε να πάρεις τηλ το γραφείο επιτόπου. Στο προφίλ της λέει ότι το τελείωμα στο πρόσωπο είναι στην στάνταρ τιμή, και όχι έξτρα.
27 Αυγούστου, 2020
Θα έλεγες ότι είναι πιο κοντή από το 1,67 που αναγράφει στο site;
27 Αυγούστου, 2020
Ρε φιλε συγνωμη κιολας εσυ σε ενα κωλο ποιημα και πετρα με μια σουφρα δουλεμενη που στα 4 σε αφηνει με ανοιχτο το σωμα εβαλες βαθμολογια 3 στο σωμα?????δηλαδη τι κοπελες σου αρεσουν???οσο για τα παραπανω χρηματα που εδωσες τι εννοεις???σορυ κιολας το να μην περασες καλα το δεχομαι αλλα οχι και 3 σε αυτο το σωμα η στ οτι ειναι ασχημη...
27 Αυγούστου, 2020
Ρε φιλε συγνωμη κιολας εσυ σε ενα κωλο ποιημα και πετρα με μια σουφρα δουλεμενη που στα 4 σε αφηνει με ανοιχτο το σωμα εβαλες βαθμολογια 3 στο σωμα?????δηλαδη τι κοπελες σου αρεσουν???οσο για τα παραπανω χρηματα που εδωσες τι εννοεις???σορυ κιολας το να μην περασες καλα το δεχομαι αλλα οχι και 3 σε αυτο το σωμα η στ οτι ειναι ασχημη...

Φίλε μου το "κώλος ποιήμα¨" είναι το δικό σου γούστο. Εμένα δεν μου άρεσε και με δεδομένο ότι δεν την αντιπροσωπεύουν οι φωτογραφίες οι οποίες είναι πολύ μακριά από την πραγματικότητα και ότι απογοητεύτηκα από αυτό που είδα σε όλο το σύνολο η δική μου βαθμολογία είναι 3.
Για τα επιπλέον χρήματα ήμουν σαφής. Ζήτησε χρήματα για υπηρεσία που υπάρχει στο πρόγραμμά της στην στάνταρ τιμή.
Από ότι είδα είσαι φαν του γραφείου και τυχερός γιατί δεν έχεις πέσει σε καμία φόλα από το συγκεκριμένο γραφείο.
27 Αυγούστου, 2020
Money Mouth ειναι κεφτες?
Κοντη και χοντρη?Η απλα εχει διαφορα απο τις φωτο της?
Ενημερωσε με γιατι ελεγα να τη κλεισω. Χμμμ;
28 Αυγούστου, 2020
φιλε η φωτο νουμερο 3 ειναι αυτη που βλεπεις ακριβως και ο κωλος πετρα ισχυει χωρις ιχνος κυταριτιδας...Δεν ειναι δυνατον να βαζεις σε αυτον τον κωλο 3..Επιπλεον το να δωσεις εξτρα λεφτα για αυπηρεσια που αναγραφει οτι κανει ειναι δικο σου φαουλ ας επερνες τηλ το γραφειο να το ελεγες και να μην εδινες τιποτα..Εγω παιρνω συχνα απο το γραφειο εχω φαει και 2 με 3 φολες αλλα γενικα ειναι κομπλε ολα..αληθεια σοβαρα τωρα δεν μπορω να πιστεψω οτι αυτος ο κωλος ειναι για 3...ΟΛΕς μα ολες οι κριτικες λενε για το σωαμα της και εσυ μας βγαζεις ολους ακυρους..ε σορυ φιλε τι να σου πψ,,οσο για τον φιλο ειναι κοντοπουτανο δεν βγαλαμε και μεζουρα να μετρησουμε αν εινα 1,67 η 1,63..1,50 παντως δεν ειναι..και σου ξαναλεω το δεχομαι να μην περασες καλα αλλα οχι 3 στο σωμα..
28 Αυγούστου, 2020
φιλε η φωτο νουμερο 3 ειναι αυτη που βλεπεις ακριβως και ο κωλος πετρα ισχυει χωρις ιχνος κυταριτιδας...Δεν ειναι δυνατον να βαζεις σε αυτον τον κωλο 3..Επιπλεον το να δωσεις εξτρα λεφτα για αυπηρεσια που αναγραφει οτι κανει ειναι δικο σου φαουλ ας επερνες τηλ το γραφειο να το ελεγες και να μην εδινες τιποτα..Εγω παιρνω συχνα απο το γραφειο εχω φαει και 2 με 3 φολες αλλα γενικα ειναι κομπλε ολα..αληθεια σοβαρα τωρα δεν μπορω να πιστεψω οτι αυτος ο κωλος ειναι για 3...ΟΛΕς μα ολες οι κριτικες λενε για το σωαμα της και εσυ μας βγαζεις ολους ακυρους..ε σορυ φιλε τι να σου πψ,,οσο για τον φιλο ειναι κοντοπουτανο δεν βγαλαμε και μεζουρα να μετρησουμε αν εινα 1,67 η 1,63..1,50 παντως δεν ειναι..και σου ξαναλεω το δεχομαι να μην περασες καλα αλλα οχι 3 στο σωμα..

φίλε μου, για να κλείσουμε το θέμα,
1ον δεν βλέπω πουθενα να αναφέρεται βαθμολογία για τον κώλο ξεχωριστά (σώμα βαθμολογούμε) και δεν αναφέρθηκα μόνο στον κώλο της κάπου ή σε κυτταρίτιδα ή κάτι άλλο.
2ον η κοπέλα δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες της και για εμένα αυτή η υπερβολή δεν θα πρέπει να υπάρχει . είναι κεφτεδάκι, πλάτη, μέση , κώλος μπούτια όλα ένα
3ον το δικό μου το γούστο δεν είναι ίδιο με το δικό σου και δεν σου είπα τίποτα για υπερβολή στην δική σου βαθμολογία
4ον για τα χρήματα τα επιπλέον ήξερα πολύ καλά τι έπρεπε να κάνω και δεν στάθηκα στο ότι τα έδωσα αλλά στο ότι τα ζήτησε και έτσι απλά για την ενημέρωση μου άπλωσε και το χέρι να της τα δώσω.
η δική μου λοιπόν βαθμολογία για τους λόγους που εξήγησα είναι αυτή και δεν απαγόρεψα σε κανέναν να δοκιμάσει.
εσύ δεν καταλαβαίνω γιατί υπεραμύνεσαι της κοπέλας. δεν βλέπω τον λόγο να κρίνεις την βαθμολογία μου αφού υπάρχει σε αυτή το δικό μου γούστο.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7