Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα και απο μενα να γραψω δυο λογακια για την κορασιδα καθως ημουν απο τους πρωτους πελατες της στην Ελλαδα ηθελα να γραψω κριτικη αλλα μετα απο λιγο εξαφανιστηκε απο το γραφειο..Τεσπα λοιπον προκειτα για μια κοπελα με παρα πολυ ωραιο προσωπο ωραια ματια στηθος τριαρι στητο με ρογα καγκελο ωραιο κρμι αλλα για μενα ο κωλος δεν ελεγε θα ελεγα ειναι ακολη αλλα δεν με ενοιαξε..Ευχαριστω την νικολ που μου την προτεινε καθως ητανε ευχαριστη και ξερει και τα γουστα μου..Πιπα εξαιρετικη για σεμιναριο να γλυγει μπαλες ολα μεσα και χυσριμο στην μαπα οπου το ζητουσε εκεινη και δεν την ενοιαξε παροτι τα εφαγε σε μαλλια και ματια..Μπανακι μαζι και μπλα μπλα καθως μιλα πολυ καλα τα αγγλικα πηρε μπρος σε μενα και δεν σταματαγε.Της πιανω το κεφαλι και την πιεζω να μου ξαναπαρει πιπα χαμογελοντας αφησε το κρασακι της και ξεκινησε κλαρινο μαεστρικο...Μετα απο λιγο περασμα προφυλακτικου και την γαμησα δυνατα χωρις μα και μου...Φωναζε βογγαγε εδιχνε να της αρεσε πολυ..Τελειωμα ηρθε στις βυζαρες της με ρογα καγκελο..Αυτα απο μενα να περνατε καλα παιδια και καλα γαμησια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kwstasxat, Bonus και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού