Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 304054
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ιόλη λοιπόν. Την κοπέλα την έχω συναντήσει άλλη μια φορά στο παρελθόν. Η κριτική είναι συνολική.
Πρόκειται για μια μικροκαμωμένη κοπέλα, γύρω στα 30 κατ εμέ, με μικρό στήθος, ωραίο λεπτό σωματάκι κτλ. Με την πρώτη ματιά δεν σου γεμίζει ιδιαίτερα το μάτι γιατί έχει ένα αθώο βλέμμα και πρόσωπο.Το σώμα της είναι σφιχτό, έχει μεγάλα μουνόχειλα όντως όπως έχει ειπωθεί. Τώρα για τα πόδια της μια χαρά sexy ήταν. Αυτό που αναφέρει ο συνάδελφος πιο κάτω ονομάζεται Κότσι . Το " στα όρια της δυσμορφίας" πραγματικά δεν το αντελήφθην. :(
Εκεί που πραγματικά αξίζει το κορίτσι είναι στα του αγώνα, εγώ κινήθηκα σε GFE ρυθμούς και ήταν πολύ καλή στο να με ακολουθήσει σε ο,τι και αν ήθελα.
Πίπα πολύ καλή, με deepthroat , σε αργούς ρυθμούς όπως ήθελα. Παίχτηκαν 2 γύροι με εναλλαγή στάσεων που ήταν δικές της πρωτοβουλίες.
Παραξενεύτηκα που παρόλο που είχα 2 χρόνια να την συναντήσω (και θα εξηγήσω πιο κάτω) όχι μόνο με θυμόταν (παρόλο που έχω αλλάξει αρκετά) αλλά θυμόταν και τι συζήτηση είχαμε κάνει. Μωρέ μπράβο....
Τώρα στο οτι είχα καιρό να την συναντήσω έχει να κάνει με το Κόστος. Στα 120 θεωρώ οτι είναι πιο πάνω απ'οτι θα έπρεπε. Μια χαρά υπηρεσίες έχει, δεν λέω αλλά παίζουν κι άλλα τεμάχια στα 80-100 κτλ .
Παρ'ολα αυτά θα την ξανασυναντήσω γιατί προτιμώ 120 και να ξέρω οτι θα περάσω καλά παρά να φάω φόλες.
Σας ευχαριστώ που το διαβάσατε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Easy Rider(2), Senor_Love, konstantinos-gko και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού