Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ακούγοντας πολύ καλά σχόλια για την Κατερίνα έκανα άλλη μια προσπάθεια να την συναντήσω και ναι τα κατάφερα! Αφού πέρασα όλα τα τεστ δέχτηκε να έρθει από το σπίτι μου. Εμφανισιακά όντως μοιάζει με την Πέγκυ Ζήνα και είναι ομορφότερη. Έχει λίγα κιλά παραπάνω αλλά για εμένα είναι τέλεια. Έτσι ακριβώς γουστάρω την γκόμενα. Έχει τέλεια βυζιά και σαν άτομο είναι πολύ οκ. Μιλάει αρκετά αλλά μάλλον λόγου άγχους χωρίς τις υπερβολές που είχα ακούσει. Γενικά έως αυτό το σημείο της κριτικής μου την είχα ερωτευτεί. Πραγματικά θα ήθελα να κάνω σχέση με αυτή την κοπέλα. Της πρότεινα να βγούμε και για ποτό εκεί στην γειτονιά μου αλλά με τρόπο μου έριξε άκυρο. Ετοιμάζεται και ξεκινάμε, πολύ girlfriend κατασταση, πίπα καλουτσικη και με πολύ προσπάθεια να με ικανοποιήσει και υπερβολικό σάλιο. Περίμενα ότι σαν επαγγελματίας θα με έστελνε με την πίπα αλλά καμία σχέση. στο σεξ έκανε φιλότιμες προσπάθειες αλλά δεν το έχει. Πραγματικά χρειάζεται εκπαίδευση. Πέρα από το ότι προσπαθούσε δεν βρεικα τίποτα το αξιόλογο. Σαν να ήμουν με καμία αβγαλτη άσχετη γκαυλομενη μουναρα φοιτήτρια. Θα το χαρακτήριζα φλοροσεξ. Το βασικό μείον δεν κάνει πρωκτικό. Φοβερή ξενερα καθώς έχει κωλαρα που σε προκαλεί να την ξεκωλιασεις. Από θέμα χρόνου δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Πιστεύω πως αν δεν βαριόμουν μπορεί να το κάναμε και κανένα τρίωρο. Προσπαθησα να την ξανασυνάντισω καθώς μου αρέσει πολύ σαν άτομο και σαν εμφάνιση αλλά δεν βόλεψε. Συμπέρασμα, ωραίο άτομο και πολύ όμορφη και σέξι με πολύ διάθεση να ικανοποιήσει, αλλά στο σεξ μετριότητα ( θα μπορούσα να την πω ακόμα και άπειρη). Αν έκανε και καλό σεξ θα ήταν η τέλεια γυναίκα για εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.479
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Nickfr, gomenakiasssexy27 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2020
Μια χαρά έμπειρη είναι. Απλά είναι με τα (πολύ περίεργα) φεγγάρια της.
25 Αυγούστου, 2020
Δηλαδή λες ότι δεν ήθελε να κάνουμε καλό σεξ;
26 Αυγούστου, 2020
Καλημερα. Μπορεις να στείλεις pm το τηλ της;
28 Αυγούστου, 2020
Κι εγώ θα ήθελα ένα τηλέφωνο αν γίνεται, το ψάχνω εδώ και πολύ καιρό.
28 Αυγούστου, 2020
Δεν έχω το τηλέφωνο της και δεν έχω αυτή την στιγμή κανέναν τρόπο επικοινωνίας με την κοπέλα. Παρακαλώ σταματήστε να μου ζητάτε τηλέφωνο. Με κάνατε να μετανοιόνω που έγραψα την κριτική.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5