Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31959
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Εύα την συνάντησα πριν δυο μέρες σε δικό μου ξενοδοχείο, εύκολη και γρήγορη η συνεννόηση με το γραφείο αλλά δύσκολη η συνεννόηση με την Εύα λόγο των περιορισμένων αγγλικών της…
Η κοπέλα είναι κορμάρα, νεανική επιδερμίδα, σφριγηλά καπούλια, σχετικά μικρό αλλά στητό στήθος, γκριζοπράσινα μάτια και χείλια ελαφρός φουσκωτά κατάλληλα για πίπες…
Ξεπεταγμένο το μικρό, από την πρώτη στιγμή φιλάει με γλώσσα, γουστάρει το παλαμούτιασμα και ορμάει κατευθείαν στην πούτσα. Καλή και έμπειρη η πίπα της, επιδέχεται διορθώσεις και ακολουθεί τις οδηγίες που της δίδονται και σαν εξτρά κάνει τελειωτικό στο στόμα.
Στο σεξ όπως θέλεις γάμα την, δεν κωλώνει πουθενά έχει καλά ανοίγματα και ακόμα καλύτερα στησίματα… Γίνανε δυο γύροι στο σεξ, την πήρα σε 4-5 στάσεις είχα αρκετά γρήγορους ρυθμούς που μάλιστα τους γουστάριζε κιόλας και τις δυο φορές τελείωσα στο στόμα της, τα έφτυσε διακριτικά και ξεπλύθηκε με στοματικό διάλειμμα…
Καλό το ραντεβού μου με την Εύα, ευχαριστήθηκα νιάτα, γαμήσι και χύσιμο με πίπα… πολύ πιθανό να την ξαναπάρω στο μέλλον σε κάποιο επόμενο τουρ της…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, TOMCRUISE, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού