Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σας κύριοι, έφτασε η ώρα του αποχωρισμού μας. Πριν φύγω από την Ελλάδα και μετά από μια ερωτική απογοήτευση αποφάσισα να γνωρίσω την Έλενα. Θα ξεκινήσω λέγοντας ότι την πήρα 2 φορές μέσα σε 4 μέρεςΚουλ Η πρώτη μιαμιση ώρα και η δεύτερη 2 ώρες. Και στις 2 συνευρέσεις το ραντεβού κλέιστηκε εύκολα, η κοπέλα μάλιστα προσαρμόστηκε στα ωραρια μου και τις 2 φορές. Η Έλενα είναι μια κλασσάτη γυναίκα. Και τις 2 φορές ήρθε ντυμένη στην πένα. Μακρύ φόρεμα με ψηλά πέδιλα την πρώτη φορά, άσπρο τοπ και ψηλόμεση αέρινη μακρια φούστα τη δεύτερη φορα. Σοφιστικέ γυαλί , πανέμορφα μάτια, όμορφο πρόσωπο και κορμί φτιαγμένο για αμαρτίες. Όμως αυτό που ξεχωρίζει είναι ο ερωτισμός που βγάζει. Και τις 2 φορές δεν καταλαβα πότε έφυγαν τα ρούχα, ποτε βγήκαν τα παππούτσια και πότε κατέληξα με το γλυκό μουνάκι της στο στόμα. Η όλη φάση μου θύμισε παράνομους εραστές που συναντίουνται μετά άπο χρόνια και εκτονώνουν την καύλα ετων σε 2 ώρες. Φιλιά με πάθος, παντου. Αγγίγματα, χαιδέματα , ερωτικά βλέμματα γεμάτα πάθος. Καύλωσα τόσο άσχημα που και τις 2 φορές με κάθε ευκαιρία έγλειφα με πάθος το μουνάκι της σε ότι στάση μπορούσα. Για όσους με διαβάζουν θα έχουν προσέξει ότι δεν αφήνω γυναίκα να με καβαλήσει εύκολα. Εδω μύστες το ζητούσα συνέχεια. Η τύπισσα δίνει πολύ πόνο. Στη δεύτερη συνάντηση με πηδαγε 45' και προσπαθούσα να μη χύσω γιατί ήθελα και αλλό Σπασίκλας Δεν πάει απλά πάνω κάτω. Το ζει, παίζει με τα πόδια, φιλάει, χαιδεύει σε κάνει να νιώθεις μοναδικός. Δεν ήθελε και πολύ, δεν μπορούσα να σταματήσω να κάνω σεξ μαζί της. Και τις 2 φορές τα κορμία πήραν φωτία. Μιλήσαμε ελάχιστα αλλά ακόμα και έτσι κατάλαβα ότι είναι ευχάριστη γυναίκα που άνετα θα μπορούσες να κυκλοφορήσεις μαζί της. Δεν προσπάθησα καμία φορά να τελειώσω έξω γιατί ότι στάση και να δοκιμάσαμε (και δοκιμάσαμε πολλά σχεδον σε όλο το δωμάτιο) η Έλενα φρόντισε να με κάνει να μη θέλω να βγω. Κυριολεκτικά με άρμεξε. Επίσης, μυρίζει σαν την πρώτη μέρα της άνοιξης παντούΜατάκιΜατάκι. Πίπα πολύ δυνατή, χωρις καθόλου χέρι, με περιποίηση όλης της περιοχής και πολλά παιχνίδια στους καθρέφτες... Νομίζω είναι η πρώτη φορά που οι λέξεις είναι τόσο απελπιστικά λίγες για να περιγράψουν το πάθος και την καύλα που βγάζει η κοπέλα στο σεξ. Βέβαια μικροι σατανάδες κάποιοι το ξέρετε ήδη αλλά δεν γράφετε... Για να μη λέμε πολλά, η κοπέλα είναι κλασσάτο θεομουνο. Με έκανε να ξεχάσω σε χρονο dt το άλλο θέμα, με πήδηξε σαν να μην υπάρχει αύριο και εχω να πώ ότι τέτοιο πάθος και τέτοια καύλα εχω δει μονο σε σκηνές του Χόλιγουντ! Έζησα και γω το μύθο μου. Γλώσσα Όσον αφορά τα χρήματα, η τιμή για μένα ήταν καλή καθώς οι παρεχόμενες υπηρεσίες ηταν υπεράνω προσδοκιών.
ΥΓ. Πριν φύγω θα την πάρω 1-2-5 φορές ακόμα Σπασίκλας
Σας χαιρετώ μέχρι τις επόμενες διακοπές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
380€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, AlexGold, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού