Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Anastasia ειναι μια ομορφη κοσμογυρισμενη γυναικα γυρω στα 30 με αρκετα καλα αγγλικα αλλα και αρκετο υφος που δε μου επετρεψε να απολαυσω τη συναντηση στο μεγιστο.1,70 οντως με σφικτο γυμνασμενο κορμι και ωραια οπισθια.2αρι φυσικο μαλακο στην αφη στηθος με ρογα τσιτα.Προσωπο ωραιο με εντονα Σλαβικα χαρακτηριστικα χωρις βεβαια τη λαμψη των φωτο.
Ηρθε με αθλητικη φορμα και τιραντε μπλουζα λες και πηγαινε γυμναστηριο.Εχει εμφανιση κλασσατης γκομενας και κακως επιλεγει να παει σε ραντεβου ντυμενη ετσι.Αδικει τον εαυτο της.
Απαγορεψε αυστηρα το γλυφομουνι και απεφευγε το φιλι οποτε δεν επεμεινα διοτι θα τσατιζομουν περισσοτερο και θα την εδιωχνα.Πιπα μετρια μονοτονη με αρκετη χρηση χεριου.Ουτε βαθια τον επαιρνε ουτε και περιποιηση γυρω περιοχης υπηρξε.
Χρηση αρκετου τζελ αλλα ευτυχως ειχε ωραια στησιματα.Καυλωνα και υπηρξαν 2 γυροι λογω του τουμπανου κορμιου της και των ωραιων χειλιων της.
Κριμα που οι υπηρεσιες της δε μου επιτρεπουν να τη ξανασυναντησω καθως εμφανισιακα καλυπτει σε μεγαλο ποσοστο τις απαιτησεις μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Annapurna, Constantinos27 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2020
Έσωσες κόσμο. Το ερώτημα βέβαια είναι γιατί δεν την έδιωξες με τις κλωτσιές;
19 Αυγούστου, 2020
Εγώ θα την έδιωχνα στο πεντάλεπτο την έχουν δει όλες βεντετες. Η θα προσφέρουν της αναγραφομενες υπηρεσίες τους ή να πάνε πίσω στην στεπα τους. Η κρύο κολες
19 Αυγούστου, 2020
Φιλε busterd δε την εδιωξα γιατι τη γουσταρα πολυ και ηλπιζα να το γυρισω το ματς οπως εχω κανει και σε αλλες περιπτωσεις.
19 Αυγούστου, 2020
ούτε τα προσχήματα κρατάνε μερικές γαμησε τα
20 Αυγούστου, 2020
Πρέπει να σέβονται τα χρήματα που παίρνουν. Θα πεινάσουν αν μας χάσουν, αν εμείς δεν πληρώνουμε με τα λεφτά τα οποία πλέον δεν βγαίνουν εύκολα.
M
Marcello_
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5