Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλησπερα και απο μενα..το μωρο το ειχα βαλει στ ματι εδω και μερες..Τηλ στ γραφειο επικοινωνια με την ευγενεστατη ρανια που μου την προτεινε κιολας και μου πε οτι θα περασω καλα..κατι το οποιο και εγινε αν και μου αφησε στ τελος μια γλυκοπικρη γευση..Λοιπον μπαινω δωματιο πινω το μπυρακι μου και τσουπ χτυπαει η πορτα..Μπαινει το μωρο χαμογελαστο φιλακι στ στομα ..Για την εμφανιση δεν εχω να πω και πολλα ειναι οως εχουν πει και οι υπολοιποι..Το μωρο εχει κωλο πετρα με σουφρα δουλεμενη που δεν προλαβα να παρω..βυζι δυαρακι προσωπο ωραιο και χαμογελαστη..Στα του αγωνα γουσταρει pse φαση σφαλιαρες στον κωλο δαχτυλιασματα και λοιπα..Μιλαει στα αγγλικα κατα τη διαρκεια του σεξ του στυλ σκισε με τη πουτσα ειναι αυτη γαμα με και κατι τετοια..Πρωτο τελειωμα παιχτηκε στ στοματακι της μεετα απο πενταεπτη πιπα και γλυψιμο σε ολη την περιοχη..Δευτερος γυρος πεχτηκε στα μπαμ καθως το επιδιωξε την σφυροκοπαγα για κανα 15λεπτο δυνατο τι απο πανω τι στ πλαι στα 4 ιεραποστολικα και κατι οι παλμοι μου κατι η κωλοζεστη του δωματιου( κλιματισμος δεν ηταν καλος) παρεδωσε πνευμα κια ψυχη..εκατσα κανα 5λεπτο να χαλαρωσω αλλα δεν..Το μωρο προσπαθησε αλλα εγω δεν οποτε το λεικαμε νωρις και δεν πηρα ουτε την κωλαρα της που θα μου την εδεινε καθως ηταν ψημμενη..Στο τελος εφυγα ευχαριστημενος καθως το μωρο ητανε τουμπανο αλλα ηθελα να το παλεψω πολυ παραπανω..χμμμΑυτα απο μενα να γαματε και να στε καλα παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, kwstasxat, GALLAS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού