Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 25 10
Call-Girls 51562
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλημέρα σε όλους, φτάνει σιγα σιγά η ώρα του αποχωρισμού καθ είπα να κλείσω με ένα τελευταίο τουρ στα κορίτσια του μάγου! Την Βανέσα ήθελα καιρό να την πάρω αλλά δεν έτυχε να συμπέσουν τα προγράμματά μας. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα, η τηλεφωνήτρια ήταν ευγενέστατη και απάντησε με υπομονή σε όλες μου τις ερωτήσεις. Βρεθήκαμε λοιπόν στον Πρίαμο, η Βανέσα έφτασε λίγο νωρίτερα. Πολυ φιλική, με πολύ ωραίο χαμόγελο και διάθεση για παιχνίδια... Από εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερο! Η κωλάρα για πολλά γουστα. Ωραίο πρόσωπο, με τη φρεσκάδα των 19. Ενα κορίτσί που το βλεεπεις στο δρόμο και θες να κλειστείς μαζί της σε ένα δωμάτιο και να την πηδας μέχρι να μην έχεις άλλο σπέρμα στους όρχειςΜατάκι... Αρχισαν να πέφτουν τα πρώτα γλώσσόφιλα και λέω εδώ είμαστε... Το κορίτσι φιλάει με πάθος, όχι αστεία. Σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι ο γαμιάς της. Αισθησιακό στριπτίζ με πολύ μπαλαμούτι και ναζάκια.... Εγω να έχω γίνει πύραυλος και να χουφτώνω ότι χουφτώνεται. Το μωράκι να κάθεται πάνω μου και να μου τρίβεται όσο με φιλάει με πάθος... ΚουλΚουλ μολις είδε ότι έχω πεθάνει απο καύλα γονάτισε παιχνιδιάρικα και μου έκανε μια υπέροχη πίπα κοιτώντας με στα μάτια με τις ματάρες της. Βαθιά και υγρή πίπα χωρις χέρι, με το πίρσινγκ στη γλώσσα να απογειώνει τις αισθήσεις.... Την σταμάτησα για να μη χύσω ακόμα, μπήκε για ντουζάκι και την πέταξα στο κρεβάτι, της άνοιξα τα πόδια και της έφαγα το μουνί με μανία. Τι να πεις για το μουνάκι.... Καλοσχηματισμένο, μυριζε σαν την πρώρτη μέρα της άνοιξης και η γεύση όλα τα λεφτά. Από τα πιο ωραία μουνάκια που έχω φάει. Δεν χόρταινα με τίποτα. ¨Εκανα παιχνίδια με τη γλώσσα και την γαμούσα με 2 δάχτυλα μέχρι που με έκανε μούσκεμα. Η συμμετοχή της πολύ αληθοφανής. Ωραιες καυλωτικές κραυγούλες και πειράγματα στον καυλωμένο πούτσο μου με τα ποδαράκια της οσο έγλειφα... Η μικρή με τρέλανε, βάλαμε καποτα και την πήρα ιεραποστολικά, βαθειά και αργά στην αρχή, με κλείδωσε με τα πόδια της και μου έδινε συνέχεια φιλιά, μετά άγριο ξέσκισμα με τα πόδια της στους ώμους... Πριν χύσω της τον έδωσα για πίπα και τα πήρε όλα στο στόμα μέχρι τελευταία σταγόνα.... Μου χαμογέλασε και πήγε χαλαρά να τα φτύσει. Τα είπαμε λίγο, είναι ωραίο τυπάκι αξίζει να μιλήσεις μαζι της, πήραμε τους χυμούς μας για τόνωση και ξαφνικά με καβάλησε και περνούσε αισθησιακά τον πούτσο μου στην κωλάρα της μέχρι που με έκανε πύραυλο πάλι... Της τον έδωσα στο στόμα να τον κάνει πέτρα και την πήρα στα 4 για να ε΄χω θεα κωλάρα και μόλις καύλωσε καλά και εγινε μούσκεμα το μουνάκι την εβαλα μπρούμυτα και έδωσα πονο μπροστά στον καθρέφτη... Το μωρό γούσταρε σκίσιμο και τούρλωνε κωλάρα για να τον πάρει όλο μεσα... Οταν κατάλαβε ότι χύνω έκανε ότι μπορεί για να μη μείνει σταγόνα.... Και κάπως έτσι πέρασε η ώρα χωρις να καταλάβω τίποτα... Κάναμε το ντουζάκι μας και έφυγε, αφήνοντας λίγη από την ευτυχία που έφερε... Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 abcxyz, THV, GALLAS και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2020
Αυτη δεν ειναι που ειχε παει βριλησου 46;
Ξαναγυρισε στογραφείο ;
19 Αυγούστου, 2020
είναι όντως Αργεντίνα?
19 Αυγούστου, 2020
Τουπέ επειδή δεν έχει πολλες φωτο εδώ η κορασιδα, είναι τέτοιο κορμί???? Μπαίνω σε άγριο πειρασμο
T
ToTomari
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3