Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Call-Girls 5542
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είναι μουνάρα, αν και από ύψος θα δικαιολογούσε το χαρακτηρισμό, είναι όμως κρυφοπουτανακι. Εξηγούμαι παρακάτω:
Μπαίνει στο δωμάτιο με συγκρατημένο χαμόγελο, μεσημέρι Πέμπτης, έξω 35+ βαθμούς, και εγώ από το πρωί να θέλω να τελειώσω κάποιες δουλειές γρήγορα και να γαμησω άγρια και διεστραμμένα ένα νεαρό Ρωσιδακι. Την είχα βάλει στο μάτι 2-3 μέρες τώρα λόγω έμπειρης ανάγνωσης παλαιότερων κριτικών. Ήμουν σίγουρος ότι ήταν αυτό που ήθελα και δεν διαψεύστηκα όταν άνοιξα την πόρτα και είδα το συγκρατημένο χαμόγελο της. Μετά τα τυπικά και το ντουφέκι της, βγαίνει έξω και χωρίς πολλά πολλά αρχίζει πίπα, με υποδείξεις μου για να τον παίρνει βαθιά, να γλύφει αρχιδια κλπ. Μόνη της λίγες πρωτοβουλίες. Λόγω και της αναμονής από το πρωί μου τον έκανε πέτρα γρήγορα και επειδή ήταν η φαντασίωση μου να την ξεσκίσω και όχι να τελειώσω στο στόμα της, της λέω γρήγορα σχετικά να φέρει το προφυλακτικό και να στηθεί στα 4. Ήξερα ότι δεν θα διαρκέσει πολύ, στα 50 μου όταν γίνεται πέτρα τελειώνω σχετικά γρήγορα συν η προσμονή για ένα τέτοιο πουτανακι/αλογάκι/ρωσιδακι. Μετά από μια δυο διεισδύσεις αρχίζω το δυνατό σφυροκόπημα...και η μικρή τα έπαιξε...μάλλον δεν το περίμενε για το ραντεβού είχε πάει στα μέτρα της μέχρι τότε (αυτά που εξήγησαν και οι προηγούμενοι). Το πήδημα διήρκησε το πολύ 2 λεπτά, αλλά σε στροφές που με τα λίγα Αγγλικά που ξέρει πήγε από το God, please, no, no ,...I can’t , από την πλευρά της , στο έτσι έτσι από την πλευρά μου. Στις δυο τελικές διεισδύσεις είπε ένα God stop και εγώ ένα no stop και έχυσα όπως έχω πολλά χρόνια να χύσω. Τραβώντας μετά από μερικά δευτερόλεπτα έξω τον κουτσό μου δεν μπόρεσα να μην προσέξω ότι το μουνι της ήταν πολύ πιο υγρό από ο,τι θα περίμενα ακούγοντας τα no no god no στα προηγούμενα 2 λεπτά...Συνήλθε γρήγορα πάντως, επαγγελματικότητα θα έλεγα, και έγνεψε καταφατικά με ένα φιλί στο μάγουλο στην ερώτηση μου everything ok?
Νομιζω θα την ξανασυναντουσα αν ήμουν σε παρόμοια φάση, για συνάντηση επιπέδου μάλλον όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, Kavouras13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού