Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά το all around με οξανα το καλό με Margo το Hardcore pse με Angela κλείνω γλυκά με gfe με το πετιτ μωράκι που ακούει στο όνομα Παολα.Ευτυχως οι κριτικές είναι ακριβείς και κατατοπιστικές συνήθως όπως εδώ οπότε ξέρεις τι θα συναντήσεις.Η κοπελίτσα μιλά πολύ καλά αγγλικά είναι μικροκαμωμένη γυμνασμενη και "μανιτζεβελη" που λένε και στα χωριά.Απτις τόσες έσκορτ που έχω συναντήσει και η πλειοψηφία έχει σιλικόνη στήθος αυτά λοιπόν είναι τα πιο μαλακά και απολαυστικά βυζια που έχω πιάσει και μπράβο στην Παολα που αφήνει να τα ζουλας να τα κάνεις ότι θες όχι σαν άλλες που κατσιαζονται και πονάνε.Τα βυζια της Παολα με της Margo είναι τα 2 άκρα απτό ναδίρ στο ζενίθ και τούμπαλιν.Οταν της είπα οτι εχει το καλύτερο σιλικονατο στήθος που έχω πιάσει μου είπε χαριτολογώντας οτι θα το μεταβιβάσει στον γιατρό της!Στα του σεξ φιλάει γλύφει παντού κάνει τα πάντα χωρίς γκρίνια έχει αντοχές και ακολουθεί τα γούστα του παρτενέρ ως σαν πιστή σύντροφος.Είναι τίμια και εργατική ήρθε να δουλέψει χτύπησε το κιν της κάποια στιγμή το σήκωσε για μισό λεπτό και το έκλεισε σαν να λέει μην ενοχλείτε τώρα δουλεύω.Φιλα αισθησιακά με γλώσσα και γενικά σε κάνει αμέσως να νιώθεις οικεία.Δεν πήγε ακόμα Ακρόπολη και ψάχνει για γαμπρό το αξίζει το κουκλάκι.Αυτα παίχτες ίσως να κούρασα με άσκοπα λόγια αλλά γράφω ότι μου βγαίνει.Για όσους θέλουν ένα "μπιζουδακι" μινιον κορίτσι όμορφο με τέλειο στήθος gfe αγαπουλικο με αντοχές και καλό σοσιαλ η Παολα είναι ιδανική.Βαζω ίσως στο repeat γιατί οι επιλογές είναι πολλές γενικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, chris1955, john100 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2020
Η είδηση εδώ δεν είναι η Paola, είναι ότι έχεις ανακαλύψει μηχανή του χρόνου καθώς η συνάντηση θα γίνει στις 8 Σεπτεμβρίου 2020! o.O
11 Αυγούστου, 2020
Χαχαχα δεν το χα προσέξει είμαι πολύ μπροστά κυριολεκτικά!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2