Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντζελα ήρθε φορτσατη στο δωμάτιο σαν να γνωριζομασταν.Ροζ τσίτα σορτσάκι με πουκαμισα λευκή.
Άρχισε να χορεύει έβαλε τα σέξυ εσώρουχα της και ένα μενταγιον με κρίκο στο λαιμό λέω ώπα θα χουμε bdsm καταστάσεις.Η κοπέλα είναι τρελιαρα με την καλη έννοια και το δηλώνει ζήτησε να συνδέσει το ηχειάκι μου με το κινητό της για να βάλει την δική της μουσική που και μετά με βούτηξε και ήθελε να πάρει τον έλεγχο την άφησα να δω τι θα κάνει.Αρχισε να με φιλάει παντού να δαγκώνει ελαφρά μου κρατούσε τα χέρια μετά ήπιε λίγο νερό και άρχισε να ρενει το σώμα με αυτό.Ημουν ξαφνιασμένος αλλά μ'άρεσε ήταν κάτι πρωτόγνωρο.
Για το σώμα τα χουν πει και άλλοι είναι τουμπανάκι κωλάρα σφιχτή στήθος καλό.Πιπα βαθιά υγρή έπαιξε και δόντι αλλά το μάζεψε μετά.Γουσταρει full το σεξ είναι μανιακη μου λέει αντέχω 24ωρες σερί μόνο νερό και σεξ μαζί μου μπορείς να πεθάνεις απτό πολύ γαμησι της λέω ωραίος θάνατος αυτός αλλά αντέχω και όντως την πήγα γαμιοντας κάνα 40λεπτο τριγυρνουσαμε στο δωμάτιο είχα ιδρώσει αλλά απολάμβανε τις αντοχές μου.Επισης της αρέσει να μιλά στο σεξ κάνει "περιγραφή" του αγώνος!Είναι σκυλί του πολέμου στο τέλος του ενός και μοναδικού γύρου ήθελε χυσιμο στο στόμα τελικά ελουσα τα βυζια της.Καθε 3 και λίγο είχε οργασμούς πέρασε η ώρα σαν νερό θέλει αντοχές και χρόνο η Αντζελα και χορταίνει και αυτή και ο παρτενέρ σεξ.Παρολο που είναι σκληρή και δυναμική εκτιμά και την καλη συμπεριφορά στο τέλος.You are crazy like me είπε το μωράκι και χάρηκε που της είπα θα παίξει repeat περισσότερη ώρα.Ειχε κλείσει εισιτήρια να φύγει Κυριακή(χθες)έμαθα αλλά τελικά τα άλλαξε και θα κάτσει οπότε λάτρεις του pse με αντοχές εδω είστε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Inf0, mancunian1986, Bonus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού