Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα ήταν άψογη, αν και λόγω εποχής ήταν αρκετά περιορισμένο το ροστέρ. Αν και η κοπέλα έχει αντιφατικές κριτικές είπα να ρισκάρω. Το ραντεβού κλείστηκε στο σπίτι μου. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και από πρόσωπο είναι γλυκό έχει σχετικά κοντό μελαχρινό μαλλάκι με ωραίο χαμόγελό και μάτια με ύψος γύρω στο 1,62. Εδώ τελείωνουν τα θετικά. Ηρθέ με ένα μαυρό κολλάν μέχρι το γόνατο και μαυρό ελάστικό μπουστάκι, που παρέπεμπε σε κοπέλα που βγήκε για γυμναστήριο και οχί για ερωτικό ραντεβού. 'Εχει περιφέρεια σχετικά έντονή με το υπολοιπό σώμα, αγύμναστη, ένω έχει τατουάζ κατα μήκος της σπονδυλικής στήλης και αλλά τρία τατουάζ διασπαρτά στο σωμά της. Το βυζί φυσικό δυαρι με ωραία ρόγα και πισινγκς στο ένα, ενώ είχε ραγάδες και στα δυο στήθη της. Είχε και μακρία μυτερά νύχια πραγμα που εμένα με χαλάει προσωπικά. Ητάν λάθος μου που βλεπόντας την δεν ακύρωσα το ραντεβού, αλλά με ξεγέλασε η αρχική θετική αυρά της (ευγενέστατη). Φιλιά στα χείλη, ενώ απέφευγε τα φιλιά με γλώσσα και σταμάτησα να επιμένω. Η πίπα κατοπίν υποδείξεως υγρή χωρίς χέρια με περιποιηση της γύρω περιοχής καλό άλλα όχι κάτι ιδιαιτερο, αλλά δεν μπορούσε να κάνει deep throw. To μουνάκι παρα πολύ ωραίο το τίμησα αρκετή ώρα και σε μορφή ιπάσσιας στο προσώπο και με 69. Στα του sex στάση από αυτήν πάνω, ιεραποστολικο και στα τέσσερα, αλλά δεν είχα πλήρη διεισδίση γιατί δεν ήξερε να πάρει καλές γωνίες το σώμα της. Τελικα την εβάλα ξαπλώτη μπρούμητα για να έχω πλήρη διεισδίση με καλή αίσθηση μέσα στο μουνάκι της και τέλειωσα εκεί. Η χημεία μεταξύ μας δυστυχώς ήταν πενιχρή και όχι ιδιαίτερες πρωτοβουλίες από μερία της. Μετά το μπανάκι ήξερα ότι αποκλείεται να τελείωσω δευτερη φόρα (πρέπει να έχω πάρα πολύ καλή χημεία με μια κοπέλα για να τα καταφέρω μέσα σε μια ώρα). Αρά ακολουθόντας το γνωμικό ότι οι ντεμπέληδες υπάλληλοι ξήνουν τα αρχιδία τους και αφου είχε μεγάλα νύχια την εβάλα να μου ξήνει τα αρχιδία. Φυσικά πάνω στην μια ώρα η κοπέλα είχε γίνει καπνός. Η βαθμολογία μου είναι σε σύγκριση με άλλες κοπέλες call-girl των 150 ευρώ/ώρα και είναι αρκετά επιείκης. Εχούμε να κάνουμε με κοπέλα μέτριας εμφανίσης και δεν ξέρει να γαμηθεί (εκτός και αν δεν με γουσταρε καθόλου ή βαριόταν).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Dragon18, linear και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2020
πολλα τα 150 ομως για να σου ξυνει τ'αρχιδια δυστυχως..Κουλ
10 Αυγούστου, 2020
Τουλάχιστον απ' το να σ' τα πρήζει, καλύτερα να στα ξύνει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2