Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 5119
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
βραδυ σαββατου και μετα απο καιρο ειπα να κανω την κινιση μου πρως το τηλεφονο.
για καλη μου τυχη το σηκονει η αντζυ και εδω να πω ενα μπραβο στο γραφειο που εχει μια τετια κοπελα σαν την αντζυ για δουλια γιατι μονο ασπροπροσωπο το βγαζει για μενα ειναι εγγυηση οχι πως τα αλλα παιδια κανουν λαθος την δουλια τους αλλα ΑΝΤΖΥ εσυ το κανεις και με το παραπανο.
σορρυ αν μακριγορισα αλλα πρεπει να τα λεμε και αφτα. παμε στο διαταφτα.η ΛΙΝΑ ειναι πλεον σαν ΛΙΚΑ στο γραφειο πανο κατο οτι βλεπετε στης φοτο ειναι και αφτο που θα δειται και απο κοντα.μια κοπελα γυρο στα 30 κοντουλα σωμα καλο βυζι μια χουφτα και κολος στον θεο.μολις μπεικε αμεσος με τον χαρακτιρα της με κερδισε ειναι μια πολυ γλικια κοπελα και πολυ υσηχη στην συζητηση οπου αφτο στο κρεβατι αλαζει 180 μοιρες εξου και ο τιτλος γιατι στο κρεβατι μεταμορφονετε.θα σε ευχαριστισει με οπιο τροπο θες δεν λεει οχι σε τιποτα. φιλια βαθια στοματικο αργο και βασανιστικο με την καλη ενοια.γλυφει απο κοριφη μεχρι κατο δεν αφινει τιποτα παραπονεμενο.στο σεξ ανταποκρινετε το ειδιο καλα σε αργα γρυγορα αλλα και πολυ γρυγορους ρυθμους.γενικα για μενα ειναι μια κοπελα που θα σου δοσει αφτο που θες στην ωρα του ραντεβου σου οστε να περασεις καλα ευχαριστα και μολις φυγει να εχεις ακομα ενα χαμογελο στο στομα και να μην εχεις κλαψει τα λεφτα σου.παιδια αφτα απο μενα γαματε τορα που μποριτε γιατι σε κανα μηνα μας βλεπω παλι για λοκ νταουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
3.187
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, GALLAS, tonisk και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2020
Σιμι δεν ξερω αν φορουσες γυαλια η ηταν σκοτεινο το δωματιο αλλα.......

Οι φωτο πολυ επεξεργασμενες, παλιες. Το μωρο, αν την θεωρεις μωρο, 35+ Ίσως και 40 και με εξτρα 4-6 κιλα..
Βυζι ψιλοπεσμενο και στα 4 σταφιδα.

Εμφανηση 6 το πολυ!

Σερβις πολυ καλο, πηδιεται απο παντου χωρις χωρις μα και μου.

Αυτα για να να βαλουμε μια ταξη στις βαθμολογιες και να ξερουν οι παιχτες τι θα δουν και που να επενδύσουν τα λεφτα τους.
B
BerettaSO
10 Αυγούστου, 2020
Sorry Σιμι, για την Lika του ιδιου γραφειου εγραψα και οχι για την Lina.

Στραβωθηκα με τις μικρες φωτο!
B
BerettaSO
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2