Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31985
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
με το γραφείο όλα οκ, ο Άγγελος απάντησε υπομονετικά σε όλες τις ερωτήσεις μου.
η μικρά ήρθε στην ώρα της, ντυμένη με μαύρο μπουστάκι, κοντό καυτό τζιν σορτσάκι και ψηλοτάκουνα πέδιλα.
είσοδο στον χώρο
πέρασε το κατώφλι με ύφος βαριεστημένο, ήταν κάπως σαν τί ήρθα να κάνω εδώ σαν δεν ξέρω τί.
εδώ είμαστε θα φάει κλωτσιές το μικρό και θα ισιώσει λέω.
φατσούλα όμορφη χωρίς τα φώτα του φωτογράφου και το ανάλογο μακιγιάζ, κορμάκι στο 165 , μαύρο μαλλί ως την κωλοχαράδρα, κορμάκι καλό, κωλαράκι την θέση του και σφικτό , στηθάκια μικρούλικα αλλά σφικτά και αυτά με ρόγα που δύσκολα ανταποκρίνεται.
στο επόμενο λεπτό την είχα φέρει τούμπα, γελάκια , νάζια, αγγίγματα και να 'σου τα πρώτα φιλιά.
μεταξύ κρασιού, χαδιών , φιλιών άρχισα να το γδύνω, την φίλαγα παντού σβέρκο , αυτάκια, εσωτερικά των κλειδώσεων είχε ανατριχιάσει ολόκληρη.
με σταματάει και περνάει στο μπάνιο,
ωραία ξεκλείδωσε η μικρά για τα καλά.
την παίρνω αγκαλιά και περάσαμε στα ενδότερα.
την ξαπλώνω χωρίς να της έχω βγάλει το βρακάκι και αρχίζω να φιλάω εσωτερικά των μηρών και να χαιδεύω τα στηθάκια της. είχε αρχίσει να βασανίζεται, μούγκριζε, χαιδευόταν, έγλυφε τα δάκτυλα της. παραμερίζω το βρακάκι να να σου η γλώσσα μέσα στο υγρό μουνάκι της.
εδώ είμαστε, η μικρά σπαρταρούσε, να με πιέζει με τα χέρια της στο κεφάλι, να βάζει δάκτυλα στο μουνάκι της, να μου κλειδώνει το κεφάλι με τους μηρούς της και να με φέρνει τούμπα στο κρεβάτι και ξανά τούμπα σαν τον κροκόδειλο που στριφογυρνάει το θήραμα του . εντάξει πολύ καύλα η μικρή.
περάσαμε στην πίπα, προσπαθεί δεν είναι και καθηγήτρια , κάνει και deep βάζει και δοντάκι.ταυτόχρονα έγλυφα μουνάκι. δακτυλάκια μπρος με στοργή, πίσω περιφερειακά μόνο.
φορέσαμε στολή και μέσα στο μουνάκι , με αγάπη και προδέρμ, εάν την αφήσεις θα επιβάλει τον ρυθμό της και θα ανεβάσει στροφές, κοπανιέται και την αρέσει.αλλάξαμε τρεις στάσεις και τελείωσα πάνω στην κοιλίτσα της.
μπανάκι και πήγα για τσιγάρο. ούτε το μισό δεν έκανα και ορμάει. την απωθούσα αλλά εκεί αυτή, έτσι μου είσαι; την αρπάζω ξανά μέσα στο δωμάτιο. μια από τα ίδια γλύψιμο μέχρι τέλους, αερόστατο και στα τέσσερα, στα πλάγια πότε δυνατά, πότε αργά, να χτυπιέται μόνη της πάνω στο πέος, μόνο στα όρθια δεν πηδηχτήκαμε. μουρμούραγε, φώναζε, δάγκωνε λαιμό , χείλια, γλώσσα ότι έβρισκε με δύναμη, και γαντζωνόταν με τα νύχια της (θάλασσα σε δυο-τρεις μέρες με βλέπω) , πολύ καύλα και ηδονή.
περάσαμε την μία ώρα αλλά δεν με άφησε στα κρύα του λουτρού.
αυτά παλικάρια μου πάω να τον παίξω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
332
Likes:
25.831
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Antonis78, Elganador, koukoskoukou και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2020
Η εικόνα που μπαίνει με την εικόνα που σου αφήνει δεν έχει καμία σχέση,και εμένα τη θυμάμαι όταν ήρθε λέω τι διάολο αγγαρεία παίζει εδώ,και μετά έβγαλε ότι είχε και δεν είχε.
Καυλακι δυνατό η μικρή
09 Αυγούστου, 2020
"εδώ είμαστε θα φάει κλωτσιές το μικρό και θα ισιώσει λέω"
δεν ντρέπεσαι ρε τύπε να γράφεις τέτοια πράγματα για ένα κοριτσάκι που έρχεται να το γαμήσεις επί πληρωμή;
Ήμαρτον δηλαδή με μερικούς εδώ μέσα
S
since1991
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2