Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 696126
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση με τη SEXομηχανή Αντριάννα.
Ήρθε στην ώρα της ντυμένη πρόστυχα -όπως της ζήτησα- χωρίς βρακί & κάλτσες. Με το που άνοιξα την πόρτα την έριξα στα γόνατα κι όρθιος εγώ μου ξεζούμισε τον πέοντα μετά από κανα 10λεπτο που τηνε γαμούσα το στόμα. Πάμε μαζί στη ντουζιέρα και κατόπιν στο κρεβάτι. Καφέ & ψιλοκουβέντα, αλλά ο πέοντας είχε γίνει ντούρος. Βαζει καπότα & καρφώνεται πάνω του με τη σούφρα. Μόνη της ξεκωλιάστηκε με κραυγές και καυλοβογγητά, για κάνα 15λεπτο, ώς που έχυσα. Δεν είχα όρεξη για άλλο και την είπα να φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MOYNAcreampie (11)
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, doc_lin, κωλο-γερος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2020
Καλά ρε John Greek αυτη τήν φωτο
1.Δεν είναι η τις adriannas και
2. Είναι σαν να λες ότι έκανες creampie.Money Mouth
f21
f21
(Updated: 07 Αυγούστου, 2020) 07 Αυγούστου, 2020
John greek. Κάντο μόνος σου. Ζητά από τον admin να κατεβάσει την φωτό. Δεν είναι η Αντριάνα αυτή που έχεις κρεμπιασει μέσα στο μουνι της! Κάντο μόνος σου, όσο προλαβαίνεις. Μπορώ να το αποδείξω Ο,ΤΙ ώρα θέλεις εσύ η κάποιος άλλος ότι δεν είναι η Αντριάνα αυτή στην φωτό που έχει κρεμπιαστει ακαποτα! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΦΩΤΟ!
07 Αυγούστου, 2020
Eβαλα μια φωτογραφία για να "γουστάρουμε".
ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα πΨςολοχυμένα μμουνιά??
08 Αυγούστου, 2020
Καλησπέρα. Είμαι νέο μέλος και δεν ξέρω ούτε τι είναι το pm ούτε πως να το στείλω. Επειδή γουστάρω πολύ τις κριτικές για την Αντριάνα μπορείτε να βοηθήσετε;
09 Αυγούστου, 2020
John greek την ίδια φωτό έβαλες και στο νήμα της αννας110 και υπήρξε παρεξήγηση από μέλη ότι Γαμιεται ακαποτα η Άννα. Η φωτό από εκεί, μετά από αίτημα της Άννας, όπως είπε και η ίδια, κατέβηκε. Την ίδια μαλακια εκανες και τώρα.
Η φωτό δεν έχει καμία σχέση με την κριτική σου, μιας και άλλα γράφεις.... και ούτε με την Αντριάνα επισης. Δημιουργούνται όμως παρεξηγήσεις...
09 Αυγούστου, 2020
Zebu
kομπλάρεις .....ανελέητα! Χαμόγελο
09 Αυγούστου, 2020
Μωρε ο Zebu καλα τα λεει αλλα που να στριψει το μυαλο του γιαννακη του ελληναΜεγάλο χαμόγελο
09 Αυγούστου, 2020
Στους ανθρώπους το εξηγούν μια φορά. Στα ζωντανά δέκα. Μάλλον είχα να κάνω με ζωντανό.
10 Αυγούστου, 2020
Iso13
Πάρτον στο σπίτι σου να τα πείτε "καλύτερα"


ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ......σε μπουρδελοσάιτ είμαστε.
10 Αυγούστου, 2020
Zebu
Όσο αργεί στιγμή που θα ΞΕ-κομπλάρεις, τόσο οι "δηθενιές" σου θα σε κατατρύχνουν....Λύπη
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2