Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν μου έλεγε κανείς να περιγράψω με μια λέξη την εμπειρία μου με την Νόρα, θα έλεγα χωρίς δεύτερη σκέψη VFM...Χαμόγελο
Η κοπέλα είναι γύρω στα 30, σκάρτο 1.60 - 1.62 ύψος, χωρίς όμως να μπαίνει στην κατηγορία Petite γιατί το σώμα της είναι λίγο πάνω από το petite. Δυνατός σκελετός, αντέχει !! Εγώ δεν αντέχω πια ! Βυζάκι πεσμένο γι αυτό και το εξάρι στη βαθμολογία, κωλαράκι τουρλωτό , πρόσωπο εκφραστικό με ωραία μάτια, χείλη κ χαμόγελο. Γενικά θα έλεγα η κοπέλα της διπλανής πόρτας, δεν είναι για μοντελοπνίχτες ούτε για πιπινολάτρεις. Τα ελληνικά της μια χαρά αφού μένει αρκετά χρόνια στην Ελλάδα και η επικοινωνία μαζί της εύκολη αφού είναι κοπέλα εξωστρεφής με αίσθηση του χιούμορ οπότε βγάζει και μεγαλύτερα ραντεβού για όποιον ενδιαφέρει το θέμα.

Εκεί που τα σπάει είναι στις υπηρεσίες της. Η κοπέλα δουλεύει τα λεφτά της μέχρι δεκάρας. Δεν σε αφήνει σε ησυχία. Μπήκαμε μέσα στο σπίτι μου με την γλώσσα της στο στόμα μου και το χέρι της να μου τρίβει τα μπαλάκια. Ωραία είπα !! Εδώ είμαστε !! Χα χα !!
Δεν έχει μα και μου. Φιλάει , γλύφει, μαλακίζεται, φωνάζει ( με λίγο υπερβολή ), χύνει παντού ( μιλάμε ποτάμι) οι τρυπούλες της είναι διαθέσιμες χωρίς να σου τα πρήζει, δαχτυλιάζεις, πηδάς όσο αντέχεις και στο τέλος προπαθείς να βρεις τις ανάσες σου... όλα μια χαρά !! Μπορεί και gfe δεν λέω, αλλά μάλλον το στοιχείο της είναι υψηλές ταχύτητες. Σε κάθε περίπτωση θα ευχαριστηθείς πήδημα ότι γούστα και να έχεις. Πίπα, φιλί, γλυψίματα, χαμούρεμα και μπαλαμούτι όλα μια χαρά. Την επόμενη φορά θα είναι τρίωρο το ραντεβού και θα έχει και πίσω πόρτα. Το έχω κάτι σαν παράδοση. Ποτέ στο πρώτο ραντεβού κώλος...

Η τιμή είναι σούπερ και η επικοινωνία με το γραφείο άψογη !
Καλά να περνάτε !

ΥΓ Καλορίζικο το νέο site...όσο περνάνε οι μέρες θα στρώνει πιστεύω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.482
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, delipas, Elganador και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού