Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα προσπαθησει αρκετες φορες να κλεισω το duo Ελενα Νεφελη αλλα δεν μου καθισε ποτε ουτε και αυτη την φορα. Μια λειπει η μια μια η αλλη δυστυχως. Ετσι πηρα μονη της την Ελενα και πραγματικα δεν εχασα. Για τα γουστα τα δικα μου πολυ ωραιο μουνι. Προσωπο ωραιο , μελαχροινη με πολυ ωραια ισια μαλλια , ωραια ματια και μεχρι και εγω που δεν γουσταρω καθολου πρησμενα χειλια , δεν ειδα τιποτα υπερβολικο , ελαχιστα φαινονται τα χειλια της μην πω και καθολου. Σωμα κολαση , ποδαρες , κωλαρα ατελειωτη σφιχτη , δερμα μωρου , βυζι τριαρι πεταχτο δικο της πετρα. Μουνακι σαν παρθενας καλοσχηματισμενο. Αυτο το μουνι ειναι για πολυ σκισιμο αυτο εχω εγω να πω. Πιπα φανταστικη , με τιποτα δεν περιμενα τετοια πιπα απο πιτσιρικα. Κανει απιστευτα παιχνιδια με την γλωσσα της , τον ρουφαει με μαεστρια , γλυφει παντου ολο τον κορμο , αρχιδια ολα γυρω γυρω και τον καταπινει πολυ ανετα. Καυλωνει στο γλυφομουνι , τετοιο μουνι να το βλεπεις να κουνιεται πανω σου ειναι σκετη καυλα και ειδικα γυρισμενη να κουναει την κωλαρα της , χυνεις για πλακα. Το μουνι το εγλυψα παντου και δεν το αφησα να παρει ανασα. Αγρια πουτσα για 1 ωρα ασταματητα. Τετοιο μουνι το ξεσκιζεις χωρις πολλα πολλα. Ευγενικη χωρις καμμια επαρση , υπομονετικη , ευγενικη και δεχεται αδιαμαρτυρητα πολυ γαμησι. Το ευχαριστιεται και το θελει αλλα θελει στην αρχη οταν μπαινει τον τροπο της για να την ηρεμησεις , να την καλοπιασεις που λεμε γιατι ειναι πιτσιρικα και οι περισσοτερες τωρα ειναι λιγο ξυνες. Μετα σου δινεται ολοκληρη αν ξερεις να την καυλωσεις και να την γαμησεις καλα. Απο εμενα απο τα καλυτερα μουνια αυτη την στιγμη στο yourangels για να μην πω το καλυτερο ειδικα σε εμφανιση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nfar, alpula, panagos7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού