Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βραδινές καύλες, και είπα να δοκιμάσω την κοπέλα, με τις λίγες επιλογές της ώρας και διαβάζοντας κριτική συναγωνιστή.

Η επικοινωνία με το γραφείο καλή όπως πάντα, φτάνω στον χώρο της και βλέπω να μου ανοίγει μια κοπέλα καμία σχέση μ αυτό που περίμενα να δω βάση των φωτογραφιών. Η μόνη κοντά στην πραγματικότητα η σέλφι , όλες οι άλλες υπερβολικό photoshop. Βυζί , κοιλιά και κώλος πεσμένα, επίσης στην κοιλιά έχει και μεγάλη ουλή από επέμβαση. Η επικοινωνία με την κοπέλα πολύ μετρια, αγγλικά ούτε καν τα βασικά. Μου είπε ότι κάνει τη δουλειά για λιγο καιρό, ίσα ίσα για να μαζέψει κάποια χρήματα. Πήγα να της πω , πήγαινε γίνε σερβιτόρα, μην μας χαλάς την πιάτσα αλλά είπα να είμαι ευγενικός.

Στα του αγώνα λίγο με πίπα ξεκίνησε και προσπάθησε κάτι να κάνει, με τα χίλια ζόρια προσπάθησε κάτι να κάνει. Μου λέει για να τελειώσεις στο πρόσωπο άλλα 50 γιούρια.. πήγαν να με πιάσουν τα γέλια. Τελικά καταφέραμε με έναν φραπέ να τελειώσουμε στα βυζιά της κυρίας και είπαμε καλό βράδυ για να μην πούμε τίποτα χειρότερο.

Καλό θα ήταν τέτοιες κοπέλες να μην έρχονται καν. Φιλική συμβουλή μου, μακριά!!! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
227
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 donator, Kavouras13, T-DRIVER1 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2020
Μας γλιτώσατε φίλε!!!
29 Ιουλίου, 2020
Είναι λυπηρό πού κάποια γραφεία δεν σέβονται τα λεφτά μας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2