Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 23231
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την εν λόγω κοπέλα πριν περίπου 2 μήνες.

Πολύ φιλική και γεμάτη θετική ενέργεια καθ’ όλη τη διάρκεια του ραντεβού.

Το σώμα μου άρεσε αρκετά, πολύ ωραίος κώλος και στήθος, αν και οι ποδάρες της είναι όλα τα λεφτά. Το πρόσωπο όμως δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Αντικειμενικά είναι λίγο πιο πάνω του μετρίου (σε εμένα ήρθε τελείως άβαφτη).

Λίγη σημασία έχει όμως αυτό γιατί στον αγώνα φαίνεται αρκετά έμπειρη. Είναι πολύ δεκτική (τις έδωσα ακριβείς οδηγίες για το πως ήθελα την πίπα και τις εκτέλεσε κατά γράμμα), διαβάζει και ακολουθεί αυτό που αρέσει στον παρτενέρ της.

Στο μόνο σημείο που ήταν μη μου άπτου, ήταν οι ρώγες της που μου είπε ότι είναι πολύ ευαίσθητες και να είμαι εξαιρετικά προσεκτικός όταν τις χαϊδεύω. Μετά από κάνα 2 πολύ ελαφριά χαϊδέματα είδα ότι δυσφορεί και επικεντρώθηκα στο υπόλοιπο σώμα της.

Παίχτηκαν ιεραποστολικό, doggy και reverse cowgirl. Σε όλες τις στάσεις οι ρυθμοί ήταν αρκετά έντονοι και όχι μόνο δεν παραπονέθηκε άλλα φάνηκε και να γουστάρει.

Καλά αγγλικά κατά το διάλλειμα των 2 γύρων, πολύ προσγειωμένη και με κάφρικο χιούμορ. Άνετα βγαίνεις για καφεδάκι μαζί της.

Στα πολύ θετικά να βάλω ότι είναι πολύ καθαρή και δεν σου τρώει καθόλου χρόνο.
Γενικά είναι πολύ τίμιο cg και vfm.

Δεν θα την ξαναέπαιρνα για 2 λόγους.
1- 3-4 φορές που έχω δοκιμάσει επαναληπτική είναι κατά πολύ κατώτερη του αρχικού ραντεβού.
2- Υπάρχει τόση ποικιλία εκεί έξω που συνέχεια βρίσκω άλλες κοπέλες μου θα ήθελα να δοκιμάσω.

Πάντως σε κάποιον που δεν την έχει πάρει θα την πρότεινα ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
756
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού