Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Call-Girls 20293
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο τίτλος τα λέει όλα. Δεν θα κουράσω αλλά θα πω τα πράγματα όπως ισχύουν. Συνάντηση εν μέσω κορονοΐου, οι επιλογές περιορισμένες και έτσι επελεξα Sonya ή όπως αλλιώς τη λένε.
Συνάντηση στο χώρο της. Με υποδέχτηκε με εμφάνιση στούντιο δηλαδή τα κλασσικά εσώρουχα και υποδήματα των στουντιοκοριτσων.
Πρόσωπο δύσκολο.
Σώμα υπερβολικά στεγνό. Μικρός κωλος. Στήθος στη θέση του, αλλά νερουλιαστο στην αφηΚεφάλι σε τοίχο!
Μιλάει σπαστά ελληνικά.
Πιπα με χέρι, κακή και ατεχνη. Όταν τις είπα να πάρει το χέρι δυσανασχετησε.
Στάσεις δύο τρεις με το τραγικό να αλλάζει μόνη της στάση οπότε της καρφωνε και πάνω που άρχισα να φτιαχνομαι... άλλαζε για να την βολεύει καλύτερα την κυρία.
Να μην τα πολυλογω τελείωμα με ατεχνη πιπα όπου ζοριστηκα να τελειώσω και μάλιστα μου χάλασε και το τελείωμα.
Με το που τελείωσαμε ούτε μπάνιο έκανε πήρε αμέσως το τηλ στο χέρι και έμεινε εκεί.
Γενικά υπηρεσίες κατώτερες από στούντιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2020
ρε φίλε έχουν γραφτεί άπειρα για τη συγκεκριμένη. Κομοδίνο από τα λίγα. Κάνει και μια περίεργη στάση στα 4, χαμηλώνει στα γόνατα και στην ουσία δε σε αφήνει να τον βάζεις. Άξιζε μόνο για τον κώλο όταν τον έδινε και πριν γίνει πετσί και κόκκαλο
27 Ιουλίου, 2020
Δε μπορώ να καταλάβω τι την παίρνετε τη φόλα?την έχουν πατήσει όλοι με αυτό το πουτανιδιο.Δε λέω μουνος αλλα φόλα.και ζητάει πολλά για αυτό που προσφέρει.Κεφάλι σε τοίχο!
23 Αυγούστου, 2020
Την έχω πάρει και εγώ.μου την σύστησε ένας φίλος που την ξέρει.Ακρως επικινδυνη και προβληματική...
L
Ladykiller(2)
29 Αυγούστου, 2020
Kορυφη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4