Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολλες καυλες μια επιλογη....στο χωριο μας οποτε περνεις οτι εχει... Η επιβεβαιωση ερχεται απο την Αngie που μου λεει πας με κλειστα ματια... λεω τοσο καιρο χωρις μια κριτικη απορω τι γινεται.. κλεινω λοιπον το κοριτσι και ερχεται στο χωρο μου..Ανοιγει η πορτα και βλεπω ενα ξανθο αγγελο( στις φωτο ειναι μαυρομαλλα)Αρχιζω απο το θετικα μιας και αρνητικο δε υπαρχει..1) η κοπελα χαμογελαστη ευγενεστατη πεντακαθαρη μοσχομυριζε.. παμε για μπανακι εχει φερει μαζι τις οτι μπορεις να φανταστεις απο σαμπουαν μαλακτικες μεχρι και χεξαλεν για το στομα... οποτε για καποιους σαν και μενα που θελουν τη καθαριοτητα τη κλεινεις με κλειστα ματια... 2) παμε στα του αγωνα υπεροχο κορμι μεταξενια επιδερμιδα υεπροχο στηθος μικρο αλλα στητο.. το ατου τις ειναι παιδες το DEEPTHROWT(Kαποτε το κοροιδευα στις κριτικες που ελεγαν οτι δε κανει deepthrowth kαι ελεγα σιγα ρε βλαχο ειχες και στο χωριο ) τελικα εκανε το απολυτο που ελεγες που το εξαφανιζει...πολλες πρωτοβουλιες τρελη διαθεση για σεξ μπορει και πιο πολυ απο μενα εγιναν 2 εκρηξεις χαρας μιας λες το μωρο αυτο δε το χορταινεις και λεω τελικα επρεπε να τη παρω πανω απο μια ωρα....υπογραμιζω ξανα περαν του σεξ ενα μεγαλο μπραβο στο κοριτσι για την ευγενεια της και τη καθαριοτητα της και οτι δε βιαζεται περασε η ωρα και τις ελεγα εγω πως περασε η ωρα και αυτη εβαζε τις κρεμες τις και ολα τα σχετικα μαλον για το επομενο ραντεβου ολα τελεια ενα μεγαλο ευχαριστω στο γραφειο που οτι μου λενε βγαινει ... οποτε μαγκες αξιζει το κοπο( επισης να γραφετε κριτικες και να ενημερωνεται το κοινο το κοριτσι ειναι μια βδομαδα εδω εχει παει με ποσους και κανεις δε εγραψε κατι... καλα γαμησια παιδια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
991
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, chris1955, Leviathan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2020
Η Νικόλ ξανθιά και cg ;;; Χμμμ;
Ρε πως αλλάζουν οι καιροί ...
Στενό μουνάκι πάντως.
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1