Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για άλλη πήγαινα αλλά δεν κουμπωσε και η Νικόλ πρότεινε Γιολάντα.
Ήδη μια καλή κριτική δεν με τρελαινε η εμφάνιση αλλά πίστευα η συμμετοχή θα την υπερκαλυπτε και δικαιωθηκα.Ηρθε η κοπέλα ορεξάτη με τα εσώρουχα που ζήτησα μιλά καλά αγγλικά μου έκανε ένα πολύ ωραίο χορευτικό στριπτιζακι έκανε μπάνιο και ήρθε.Εχει μια τομη χαμηλά στην κοιλιά μάλλον καισαρική αλλά δεν ενοχλεί τόσο.Το σωμα της με καμπύλες αλλά κωλος σφιχτος γενικα δεν απεχει απτις σελφι.Φιλια με μετρο κακ Στοματικο με χέρι στην αρχή μετά το έβγαλε κάνει deep παίζει και την γλώσσα εγλυψε και μπαλάκια 69 καλό.Στην αρχή μετά από κάνα 2 στάσεις κουράστηκε ήπιε νεράκι συνεχίσαμε.Κανει ότι της πεις θέλει να σε ευχαριστήσει στο ημίχρονο μου πρότεινε μασαζακι όπου εκεί με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη.Μου έβαλε λαδι και τριβοταν στην πλάτη μου σε στυλ νουρουΠροσκύνημαΚαι μετά στην πίπα ήπιε κάτι σαν μεντα και με ρουφαγε ένιωσα μία ωραία αίσθηση στην τσαπού μου.Ειδα ότι ο χρόνος δεν έφτανε και ζήτησα παράταση μισή ώρα όπου κατάφερα να τελειώσω για δεύτερη φορά.Γλυκια κοπελίτσα προσχαρη βγάζει gfe αλλά παίζει και κάπως pse.
Στο σοσιαλ ευχάριστη μπορείς να πεις και 2 πραγματα.Καλο ραντεβού με highlight νουρου και στριπτίζ!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., james034, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2020
Μια διόρθωση η πρόταση έγινε από Άντζυ για Γιολάντα και όχι από Νικόλ.Και οι 2 είναι εξαιρετικές πάντως στο τηλεφωνικό όπως και όλο το team.
25 Ιουλίου, 2020
Τύπε,η μέντα μουδιάζει.(Ενεργοποιεί τα αισθητηριακά νεύρα για το κρύο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2