Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 87 10
Call-Girls 193991
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όλοι ξέρετε τι σημαίνει Αλεξία αλλα ειπα να γράψω και εγώ την πρώτη μου εμπειρία πριν τις πολλές που θα υπάρξουν.
Η Αλεξία είναι μια πανέμορφη κοπέλα που της αρέσει πολύ το σεξ. Πολλοί λένε ότι έχει αγριο πρόσωπο αλλα εγω το βρήκα πολύ ωραίο και πολύ πρόστυχο την βλέπεις και θες να την ξεσκισεις.
Μπήκε στο δωμάτιο στην ώρα της και άρχισε με ένα βαθύ και αισθησιακό φιλί για να σπάσει ο πάγος. Χουφτωματα και τρελό φάγωμα πριν μπει για μπάνιο εγω αμέσως κάγκελο και ανυπομονούσα να βγει να αρχίσουμε.
Βγαίνει και αρχίζει μια πιπα όνειρο με dt και mouthfucking σαμπάνια στο πρόσωπο όσο ήταν μπουκωμένη και σαλάμι δάκρυα αφού ξεκσισα το στοματάκι της ηρθε η ώρα να την γλύψω εγώ η κοπέλα αμέσως έγινε μούσκεμα. Γλύψιμο σε μουνι κώλο και δάχτυλα παντού. Το γούσταρε πολύ όταν ήρθε η ώρα να περαστεί το προφυλακτικό σκέφτηκα να γαμησε μόνο κώλο κατι που γουστάρει πολύ φωνές και άγριο σκίσιμοδεν έχω γαμήσει τοσο δυνατά καμια γκόμενά και γαμιόταν χωρίς να παραπονεθεί καθλολου αλλα ήθελε ακομα πιο δυνατά. Γαμησι κώλου σε όλες τις δυνατές στάσεις και μέτα τελείωμα στο στόμα που τα κατάπιε όλα. Αφού λιώσαμε το κορμί μας τσιγαράκι και σοσιαλ το οποίο είναι πολύ καλό μπορείς να μιλήσεις άνετα με την Αλεξία.
Δεύτερος γύρος μια απο τα ίδια και έιπα να δοκιμάσω και λίγο μουνι που είναι ωραίο σφιχτό και υγρό. Αλλα σαν τον κλωλο τιποτα οποτέ το γυρισαμε πάλι σε κωλοξεσκισμα.

Εν κατακλείδι δεν υπάρχει εσκορτ που να λέει όλο αυτο το πακέτο που δίνει η Αλεξία πλέον εγινε το στάνταρακι μου και θα την δοκιμάσω και με την φίλη της την Νάταλι σε μια παρούσα που ξλερω οτι θα περάσω υπέροχα.

Θέλετε να γαμήσετε μέχρι τελικής πτώσης? Αλεξία μόνο.

Αγάπη μου μην τους ακούς για το άγριο πρόσωπο εισαι οτι πιο ωραίο και καλύτερο κυκλοφορεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, axewielder και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού