Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 11 10
Call-Girls 28983
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα τις φωτό από τον μάγο εδώ στο site πριν λίγες μέρες και μου έκανε τρελό κλίκ η σκυλοφατσά της,δεν ξέρω γιατί κάτι μέσα μου έλεγε ότι πρέπει να χύσει αυτήν την μάπα,οπότε η λύση ήταν μια,τηλέφωνο στο γραφείο και κλείσιμο ραντεβού.Πάω στο Πορνοχοτέλ και μετά από λίγη ώρα σκάει μύτη το μωρό. Εμφανισιακά είναι τούμπανο Βυζάρες 3,5,σώμα γερό και καλοσχηματισμένος κώλος. Κάποιοι μπορεί να έχουν ενστάσεις για την μάπα της αλλά ντάξει γούστα είναι αυτά. Στα του αγώνα η τύπισσα είναι σκυλί,η πίπα της πολύ καλή, τον τρώει γερά, ιππεύει μανιασμένα και τον τρώει λυσσασμένα σε όλες τις στάσεις. Στα 4 την ευχαριστήθηκα,της έδωσα να καταλάβει. Μου είπε για κωλογλυφάδα αλλά προσωπικά δεν είμαι φάν και προσπέρασα. Στα highlights η χυμένη της μάπα την πρώτη φορά που τέλειωσα,γούσταρα πάρα πολύ.Συνολικά παίχτηκαν τρεις γύροι με τον τρίτο να είναι ο πιο λυσσασμένος.Συμπερασματικά,προτείνεται για ξέσκισμα και σε αυτούς που θέλουν ωραίο σώμα και δεν τους νοιάζει τόσο πολύ το πρόσωπο.Καλά γαμήσια σε όλους τους μύστες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
225€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.242
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paola19941963, mr.M, elpotero και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2020
σε ποιά τσόντα είπαμε έχει παίξει αυτή?
23 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω για τσόντα τύπε αν έχει παίξει αλλά τα προσόντα τα έχει και με το παραπάνω
23 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.sirina.tv/models/nancy/
24 Ιουλίου, 2020
merci monsieur... Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4