Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρο ειχα να δω μια νεα κοπελα για εμενα, απο το γραφειο που εχω κολλησει (κ ασ μην αρεσει σε μερικους που γραφω σχεδον μονο γ αυτο το γραφειο) και μιας και επεσαν λιγα λεφτα στα χερια μου, η μπιλια εκατσε στην Σαντρα. Ομορφες φωτο, καλες κριτικες... τηλεφωνακι παρασκευη μεσημερι και απανταει μια νεα πολυ σεξι φωναρα οπου η φαντασια μου επλασε μια γυναικαρα, ειμαι περιεργος αν ειναι... ποιος ξερει...
Το ραντεβου μετα απο 4 ωρες, ετοιμο το σπιτι, καθαρο, ετοιμος κ εγω. Χτυπα το κουδουνι 5 λεπτα νωριτερα, ανοιγω... πρωτη εντυπωση;; ενα ζωγραφιστο κουκλι!! ενα απο τα ομορφοτερα και φρεσκα προσωπα... και κορμαρα, που εχω δει απο το γραφειο.
Γοβα, κοκκινο μινι , κοκκινο μπουστακι και... μια τιαρα!! Σχεδον αμεσως της περνω την τιαρα και την εβαλα εγω.... ελιωσε στα γελιαΧαμόγελο της εβαλα τα κερατακια AC/DC που εχω απο το λαιβ τους και απο αγγελακι εγινε διαβολακι, οπου της ταιριαζε. Παλι γελια, φιλια με γλωσσα για λιγο και ζηταει να παει για μπανακι. Βγαινει με ενα κοκκινο ,παλι.... δαντελωτο εσωρουχο και αμεσως ρωταει που ειναι η κρεβατοκαμαρα, παμε, ανεβαινει... γωνατιστη , εγω ορθιος, φιλια παλι και το χερι της μεσα στο σορτσακι να ψαχνει για τον μικρο, τον βρηκε , μου βγαζει το σορτς με πεταει ξαπλα και αρχιζει στοματικο.... μπραβο στο κοριτσι!! Οταν ηταν ετοιμος του βαζει σκουφο και ανεβαινει επανω, αλλαξαμε 3-4 στασεις και καπου εκει ο μικρος αρχισε να μαλακωνει.. βγηκα, ρωταει τι εγινε? αν εκανε κατι λαθος, κατι που δεν επρεπε... η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω ξερω ακριβως αλλα μια η κουραση απ ολη την βδομαδα, μια που ειμαι κ εγω πιο πολυ εγκεφαλικος στο σεξ, νευριασα με εμενα αλλα δεν το εδειξα. Η μικρη δεν εκανε τιποτα κακο... μετα απο λιγο αρχισα εγω να την γλυφω,ειδα οτι της αρεσε.. κραυγουλες, σπασμους , τρεμουλα, γελακια ικανοποιησεις και στο τελος το κεφαλι μου να το σφυγουν τα μπουτια της και το ενα χερι της. Ρε λες να ειμαι καλος στο γλυφομουνι και να μην το ξερω;;Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελο χαχαχαχα.
Βλεποντας οτι της αρεσει καυλωσα παλι και ξανα μπηκα μεσα της, το τελος ηρθε καπου αναμεσα σε στοματικο και handjob.
Σε οσους αρεσουν οι πιτσιρικες η Σαντρα ειναι μια παρα πολυ ομορφη κοπελα... μα παρα πολυ ομορφη... χαμογελαστη και ευχαριστη, στο κρεβατι δεν ειναι κακη αλλα θελει κατι ακομα για να φτασει Αριανα... Βανεσσα.. Ειρηνη. Και επειδη ρωταει , θα φτασει κ σ αυτο το λεβελ και θα απογειωθει.
θα ξανακανω μαζι της γιατι αυτο που δεν πηγε καλα ειχε να κανει με εμενα και σιγουρα ενα καλο κρεβατι , που σιγουρα μπορει να το δωσει,με αυτο το κουκλι, μενει στο μυαλο.
Ασε που της αρεσουν και οι QUEEN και της εβαλα το sheer heart attack να παιζει στο πικ απ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.977
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, kwstasxat, rodriguez65 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2020
Εξαιρετικός amico αλλά έπρεπε να της βάλεις το "i'm in love with my car", που το έγραψε ο τεράστιος μουνάκιας Roger Taylor...
(Updated: 21 Ιουλίου, 2020) 21 Ιουλίου, 2020
Ώπα, κάτι κατάλαβα εγώ για το νέο μωρό του Μάγου.
Ας οψόμεθα ...
21 Ιουλίου, 2020
Πω ρε φίλε...AC/DC...τι λαϊβάρα ήταν αυτή... Ναι!
τώρα να δω πότε θα ξαναδούμε Live ..κανονικά σαν άνθρωποι, όχι καθιστοί και μαλακίες...και ήταν να έρθουν οι Helloween τον Νοέμβριο με KIske...
αλήθεια τι παίζει με την τιάρα που φοράει η μικρή , τι βίτσιο είναι αυτό ?? χα χα ...
23 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο
23 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε κανένα χρόνο και βλέπουμε.....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5