Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 56429
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την Μονικα την πρωτογκωρισα σε μασαζ. Με κερδισε αμεσως με την συμπεριφορα τη διαθεση και τις υπηρεσιες της και την ξαναεπισκεφθηκα στο στο στουντιο που δουλεψε ενα φεγγαρι κατοπιν,
Πλεον ξερωντας οτι δουλέυει σαν ανεξαρτητη δεν εχασα ευκαιρια να την χορτασω μονη της με ανεση χρονου
Ειναι μια ομορφη ερωτικη γυναικα με εντονη θηλυκοτητα.
Πεντακαθαρη, επικοινωνιακη, σωστη αψογη στην επικοινωνια , με σουπερ σεξυ καυλιαρικη χροιά φωνης
οι φωτογραφιες που βλεπετε ειναι ακριβεστατες.
Δεν κλεβει στον χρονο αντεχει στο σεξ δεν ειναι πολυλογου να σου τρωει την ωρα με κουβεντες.
Αν θελεις ομως να κανεις κουβεντουλα ειναι επισης πολυ καλη παρεα με αισθηση του χιουμορ
Επιτελους μια ελληνιδα στο χωρο που εχει ολο το πακετο δηλαδη. Εμπειρια, επαγγελματισμο, σωστες τιμες, διαθεση να σε ευχαριστησει, ομορφο μαυρισμενη κορμι με ενισχυμενο στηθος, πεντακαθαρη.
Η επικοινωνια γινεται απυθειας με την ιδια και το ραντεβου κλεινεται γρηγορα. Η ιδια ειναι τυπικοτατη και ερχεται στην ωρα της εντος αττικης σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο. Εγω την συναντησα στην κηφισια και ταξι δεν με χρεωσε.
η στανταρ τιμη ειναι 80 ευρω για μια εκτονωση και ελευθερο (σουπερ στοματικο), δευτερη εκτονωση χρεωνεται εξτρα 20 ευρω
Νομιζω ειναι μια λογικοτατη τιμη για το πακετο που προσφερει. Φιλαει με παθος με γλωσσα κανει μασαζ πολυ καλο ενα θελεις στηνεται αψογα συμμετεχει εντονα στο σεξ και ειναι πολυ καλη παρεα στον ενδιαμεσο χρονο.

Πλεον ειναι απο τις αγαπημενες μου κοπελες στον χωρο και εχιε μπει για τα καλα στο τοπ των κοριτσιων που ξερω οτι θα περασω παρα πολυ καλα και τα χρηματα μου θα πιασουν τοπο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 f21, theodoros1977, tampalouka και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2020
Ύψος, ηλικία, χαρακτηριστικά προσώπου;
05 Ιουλίου, 2020
Την έχω στα υπόψιν εδώ και καιρό
06 Ιουλίου, 2020
Cim δεν παίζει??
06 Ιουλίου, 2020
9αρια...10αρια...
Πολυ ωραια...
06 Ιουλίου, 2020
Φιλε τα λεφτα τα ζητησε στην αρχη?Χμμμ;
06 Ιουλίου, 2020
Ωραιος ο Zero.... Αν κι' εγω εγραφα κριτικη για τη Μονικαρα, τα ιδια ακριβως θα εγραφα
06 Ιουλίου, 2020
στο 80 φουλ /ωρα με 2 τεμαχια νομιζω θα ηταν ποιο προσιτο με extra το anal για οποιον θελει.
10 Ιουλίου, 2020
1;30 ωρα ,,80 ευρο /// και γραφεις οτη παιρνη,,,> σου κανει αλλεσ τιμες..???????
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8