Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από καιρό ήθελα να πάρω κοπέλα απτό agn αλλά αυτές που ήθελα δεν ήταν ευκαιρες.Το ίδιο και τώρα κάτι που τελικά έφερε στο κρεβάτι μου την Nadia.Ερχεται η Nadia και βλέπω μία σικατη σέξυ κυρία με κυριλέ αλλά καυτό ντύσιμο!Με μια λέξη παίχτες:ΑΡΧΟΝΤΟΜΙΛΦΟΠροσκύνημα
Φορούσε και γυαλιά μυωπίας μεγάλα σαν γραμματέας η καθηγήτρια της πήγαινε πολύ όλο το λουκ.Για το σώμα τα χουν αναλύσει όλα οι συνάδελφοι δικαιώθηκαν και στα της συμπεριφοράς.
Απτό πρώτο λεπτό με το που της είπα 10 λέξεις ρωσικά που ξέρω τρελάθηκε με πρόσεξε σαν να μουν ο άντρας της γλωσσόφιλα φουλ σεξ σε όλες τις στάσεις παροτρύνσεις για πιο δυνατά στο ρωσικά σκαμπίλια στον κώλο απόλαυση η όλη φάση.Σε κάνει να νιώθεις πασας βγάζει αυτόν τον αέρα ντελικατης γυναίκας που τα κάνει όλα τόσο όσο πρέπει κατά την γνώμη μου και το ζει το γουστάρει δεν είναι απλα δουλειά.Ηθελε και εγώ να της τα δώσω στο στόμα όπερ και εγένετο!Μου έκανε θετική εντύπωση που μου είπε την επόμενη φορά να την χύσω στα γυαλιά η στο πρόσωπο και δεν έχει θέμα με το make up της όπως οι υπόλοιπες.Επισης μου πε ότι το ζουν στο φουλ το λεσβιακό με Νάταλι και δουλεύουν τσαπού πλαστική εκτός αυτής του παρτενέρ.Παρολο που είμαι έμπειρος με έσκορτ η συγκεκριμένη με σκλαβωσε με όλη την συμπεριφορά της το χαρακτήρα το στυλ την καυλα αλλά και την ανθρωπιά της.Σπασιμπα Nadia Ντασβιντανια(ευχαριστώ Νάντια εις το επανιδείν)Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 axewielder, koumanidas, john100 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού