Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 23184
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε κάπου τον βροχερό Φλεβάρη, εκεί που πήγαινα σε ένα δείπνο σε ένα μαγαζί κάπου στην Κηφισιά, μποτιλαρισμένος στην κίνηση
ξάφνου άρχισαν να ξεκινάνε οι καύλες, παίρνω τηλ στο γραφείο και κανονίζω συνάντηση με την κοπέλα στον Priamo ώστε να είμαι κοντά στην περιοχή και παράλληλα
τηλεφωνώ και ειδοποιό ότι θα αργήσω στο τραπέζι.
Παίρνω μια junior suita με την μεγάλη τζαμαρία στον χώρο του wc και τον ντούζ και περιμένω την κοπέλα να έρθει,
έχω κάνει και το μπανάκι μου και σκάει το μωράκι στην ώρα του, όμορφη απο κοντά με σώμα λαμπάδα και γενικά ωραίο κορμί.
Πήγε στην τουαλέτα για πιπί το κορίτσι και μόλις βγήκε απο την τουαλέτα ήρθε για να ξεκινήσουμε χωρίς να κάνει ντουζάκι,
εκεί έφαγα ένα ξενέρωμα και την έστειλα με τρόπο να πάει και αυτή να κάνει ντουζάκι.
Μόλις τελείωσε το ντουζάκι ξεκίνησε με πίπα σε διάφορες παραλλαγές και με ρωτούσε συνέχεια πως μου αρέσει και τι ακριβώς θέλω,
επίσης και κατα την διαδικασία του σεξ αλλάζαμε συνέχεια στάσεις και με δική της πρωτοβουλία και αυτό που θυμάμαι έντονα χρησιμοποιούσε
και μαξιλάρι ώστε να στήνετε καλύτερα και να τον παίρνει πιο βαθιά.

Ήταν μια καλή συνάντηση άλλα όχι από αυτές της κοπέλες που θέλεις να ξανά συναντήσεις, θυμάμαι όμως ότι πέρασα καλά και στο τέλος
αυτό είναι το πιο σημαντικό.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mark777, grasdas, Kos2k και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2020
Στην κριτική εχω κάνει λαθος, στο Pines εννουσα και οχι στον priamo.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1