Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βλέπει κανείς Casa De Papel? Η κοπέλα μου θύμισε την ΤΟΚΥΟ σε εμφάνιση. Στο κοκκινομάλλικο, όμως.

Την ζητάω χτες το βράδυ και για πολύ καλή μου τύχη είναι διαθέσιμη. Έρχεται σπίτι μου. Χαμόγελο σοούπερ, φορούσε ένα φόρεμα μίντι με το οποίο άνετα σε συνόδευε έξω σε οποιαδήποτε δεξίωση, κυριλέ αλλά και σέξι με ωραία ψηλοτάκουνα. Συστηνόμαστε, κάνει μπάνιο, έρχεται μέσα στο δωμάτιο.

Πίπα: 11/10 και ακούραστη / ατελείωτη. Κάπου εκεί της είπα ότι μοιάζει με την ΤΟΚΥΟ και χαμογέλασε, είπε της το έχουν ξαναπεί αλλά δεν το βλέπει η ίδια.
Για το σεξ πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Ήταν με τοπ διάθεση συνέχεια, φιλιά στο στόμα με γλώσσα ατελείωτα, ανταποκρίνεται σε ό,τι θες. Γρήγορα, αργά, δυνατά, ξύλο στα κωλομέρια, αγαπησιάρικα... και επειδή με ενέπνευσε όσο ελάχιστες, τα δοκίμασα όλα μαζί της. Σε κάποια φάση σταμάτησα και την άφησα να με γλείψει ξανά και μετά πάλι σεξ με εναλλαγές ρυθμού κτλ.

Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της και στο πρόσωπο.

Και λες ΟΚ, εμφάνιση κορυφαία. Υπηρεσίες κορυφαίες. Στη συζήτηση θα σου το χαλάσει, δε γίνεται να είναι όλα τέλεια. Και όμως ήταν και στη συζήτηση πολύ δυνατή, με χιούμορ και έξυπνη. Το πραγματικό ερώτημα για μένα δεν είναι αν θα την ξαναέπαιρνα, αλλά για πόσες ώρες θα την ξαναπάρω και πόσα χρήματα θα χαλάσω εντέλει.

Στάνταρ επιλογή για μένα λοιπόν, η Φαίη με ξετρέλανε. Από το πρώτο δευτερόλεπτο μέχρι και το τελευταίο τιμά τα χρήματα που παίρνει και το επάγγελμα που κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, f21 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού