Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 34400
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μόλις γύρισα…..

Ομολογουμένως η επιστροφή μου ήταν πολύ πιο απλή από την αναχώρηση μου.

Η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα αρκετά για να κανονίσω αυτή την επαφή, λόγω κάποιον κριτικών αλλά και δηλώσεων εντός forum.
Παρόλα αυτά οι λοιπές κριτικές και η έλλειψη επιλογών με έκανε να το αποτολμήσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν το μετάνιωσα καθόλου, μάλιστα οι τελευταίες μου “ταπεινές” επιλογές ελέω κορονοΪού,
μάλλον με έχουν αφενός οδηγήσει σε ευχάριστες εκπλήξεις, αφετέρου σε σχετική αναθεώρηση του μύθου περί Ρωσίδων σκλάβων του έρωτα που τάχα μου το έχουν έμφυτο.
Ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.

Οι τελευταίες τρεις επιλογές μου ήταν Ελληνίδες και πέρασα θαυμάσια και με τις τρεις.

Για το κορίτσι τώρα :

Από εμφάνιση, πρόσωπο που ενώ δεν την λες όμορφη ούτε και άσχημη βεβαίως, σε τραβάει λόγω του μάλλον αθώου και ναζιάρικου βλέμματός της.

Σώμα λίγο πιο ενισχυμένο από το γυναίκα με καμπύλες. Από αυτό απέχει περίπου 10 κιλά και άλλα τόσα από το sexy κορμί.
Παρόλα αυτά κάτι που γράφηκε για +30 κιλά, θεωρώ πως είναι υπερβολές.

Το στήθος της παρόλα αυτά μικρότερο απ’ ότι θα περίμενες από το υπόλοιπο κορμί, περίπου εναμισάρι.
Λίγο πεσμένο αλλά όχι άσχημο. Ωραία πόδια.

Εδώ σταματάνε το σχεδόν αρνητικά, βεβαίως για κάποιους τα συγκεκριμένα μπορεί να θεωρούνται θετικά, το ακούω και αυτό.
Σε γενικές γραμμές θα έλεγα ότι θα δυσαρεστηθούν τελικά μόνο αυτοί που έλκονται αποκλειστικά από μοντελέ κορμιά.

Στις υπηρεσίες όλα πήγαν μια χαρά, το κορίτσι συμμετέχει, κουνιέται, ενδιαφέρεται, μιλάει σέξι κατά την πράξη, κάτι που εμένα μου αρέσει και δεν δυσανασχετεί πουθενά.

Το στοματικό της πάνω του μετρίου, με προσπάθεια για deep περίπου στο 90%.
Τώρα τι σημαίνει 90%............ κατά την άποψή μου (ανατομικά) για κάποιους σημαίνει 100% και για κάποιους άλλους 80%.

Φιλάει ωραία με γλώσσα.

Δάχτυλο αφήνει μπρος, πίσω αλλά προσεχτικά.

Οι 2 τρυπούλες της κοπέλας είναι πανέμορφες, στενές και πεντακάθαρες. Τις δοκίμασα και τις 2.
Από πίσω θα έλεγα ότι χρειάζεται λίγο παραπάνω προσοχή μιας και δεν χωρούσε όλο και φαινόταν να δυσκολεύεται σε υψηλούς ρυθμούς.

Πολλές εναλλαγές στάσεων χωρίς κανένα πρόβλημα.
Στο τέλος μου ζήτησε να τελειώσω στο πρόσωπό της και εγώ της ζήτησα να γονατίσει και τελείωσα πάνω στην γλώσσα της.

Παιδιά ήταν μια απολύτως θετική εμπειρία.

Ελπίζω να βοήθησα……..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thundercat, koukoskoukou, JACK SPARTALOW και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2020
Ότι και να μας πεις φίλε,είναι πολλά τα 200€/ώρα που ζητάει το μιλφοτσουβαλο και έχει το θράσος να κρύβει το πρόσωπό της στις φωτογραφίες και να απαντάει επιλεκτικά σε μηνύματα,ουστ σαύρα!!!Γαμήσου
25 Ιουνίου, 2020
azazel μου δεν θα διαφωνήσω αναφορικά με το κόστος, αλλά νομίζω ότι αυτό ορίζεται από τα γραφεία. Γενικά το κόστος ώρας με anal είναι 190 με 200. Η άποψή μου εάν είναι πολλά, είναι ΝΑΙ είναι πολλά, αλλά η αγορά ρυθμίζεται από άλλους. Σχετικά με την εμφάνιση, καταλαβαίνεις ότι ο καθένας μας έχει τις απόψεις του. Για εμένα η συγκεκριμένη είναι αποδεκτή, για τους προηγούμενους από εμένα στις κριτικές ήταν super και για εσένα μιλφοτσούβαλο. Όλα αποδεκτά. Παρόλα αυτά το γεγονός είναι ότι με το μιλφοτσούβαλο πέρασα πολύ καλύτερα από κάτι πιπινομοντέλες που δεν ήξεραν πως να καθίσουν επάνω του.
review reaction 1 Thundercat
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2