Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Call-Girls 19882
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μαρακι το χα βαλει εδω και καιρο στο ματι και μου ειχανε δωσει το οκ και οι κυριες του κεντου οπως μονικα και αντζυ..Τελικα τηλ το μεσημερι της κυριακης ζεστη φουλ μονικα στο τηλ μου λεει σ εχω το μαρακι οκ ετοιμασε το και σε μια ωριτσα ετοιμο σε γνωστο χοτελι στ νοτια..χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα μωρακι με μαυρα μαλλια κοντα στ 1,70 με μπλε φορεμα να με κοιταει στα ματια..Γελαει με φιλαει βαθια στ στομα και της λεω περασε..Γιατι γελας τις λεω???σε περιμενα αλλιως μ λεει..δηλαδη??ποιο μεγαλο σε ηλικα μου λεει δεν περιμενα να ησουν νεος..Οκ της λεω..Λοιπον το μαρακι εχει ωραιο σωμα σφιχτο κωλαρακι στηθος μικρο ρογα ομως καγκελο μετα απο πολυ γλειψιμο..Ειναι απο μολδαβια λεει οτι ηρθε πριν 4 χρονια και δουλευε στ γνωστα στουντιο στ γκαζι δεν πινει και δεν καπνιζει αν ισχυουν αυτα..Στα του αγωνα πιπα δυνατη γλυφει καλα το επιδιωκει και της αρεσει και μπαλες μεσα..απο μεριας μου δεκτικη σε δαχτυλοσκοπιση μπρος και πισω..μουσκευεται ευκολα και βογγαει φιλια φουλ ειχα τοσες καυλες που τελειωσα 2 φορες σε 35 λεπτα την μιασε πιπα στο στομα της οπου τα εφτυσε σστ μπανιο και την δευτερη φορα μεσα της απο πανω..Δεκτικη σε ολα χαβαλετζου λιγο με εμενα 2 μπαλακια σε 35 λεπτα της ειπα ντυσου φωναξε οδηγο πρπεπει να παω για ουζα και γελαγε..Αν δεν ειχα κανονισει πραγματικα θα την κραταγα και αλλο για να φαω κωλο αν μου εδεινε...Το μονο ισψς μειον ειναι οτι δεν την ειδα λιγο χαλαρη δηλαδη ητανε μπαινω κανω την δουλεια μου τον στοχο μου δεν ανοιγομαι καπως μηχανικα και τελος..Αν θα την εβλεπα ξανα εννοειται καθως πρπει να δαω αυτον τον κωλο..Ενα ευχαριστω σε αντζυ μονικα νικολ και λοιπους για τα κοριτσια π μ προτεινουν..Αυτα απο μενανα γαματε καλα παιδια..καλα γαμησια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, ntinosspa14, mancunian1986 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού