Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μάγκες προσοχή......οι φωτογραφίες είναι πολύ επεξεργασμένες, πάρα πολύ και παραπλανητικές,
η κοπέλα είναι πολύ πολύ καλύτερη από κοντά, καμία σχέση με τις φωτογραφίες,
από κοντά είναι σκέτη τσόντα, πρόσωπο φτιαγμένο, βυζί τούμπανο, κώλος τούμπανο και πολύ αδύνατη μοντελέ και γυμνασμένη,
εγω απο τις φωτογραφίες την περίμενα σχετικά χάλια και πήγα λόγο των καλών κριτικών και ευτυχώς που πήγα και θα ξανά πάω.

Η κοπέλα έχει πολύ όρεξει για σεξ, αααα πρέπει να με ξεμάτιασε καμιά 20αρια φορές μέχρι να φύγω, για το καυλί μου, για την εμφάνισή μου, για τα μάτια μου,
τα επώνυμα ρούχα μου κ.τ.λ, επίσεις απίστευτο γέλιο και βασικό επειδή πάτε για να γαμήσετε μην της πιάσετε πολύ την κουβέντα,
χώστε της το καυλί κατευθείαν στο στόμα να μην μιλάει πολύ και βρίστε την να πάρει στροφές,
εσείς που την έχετε δει πορνοστάρ και γουστάρετε να το παίξετε γαμιάδες πρέπει να την επισκεφθείτε οπωσδήποτε,
δεν θα πει όχι σε πολλά πράγματα και θα γελάσετε και θα γαμήσετε, όσοι θέλετε αγκαλίτσες γουτσου γουτσου, χάδια, φιλία και λουλούδια πάρτε κάποια άλλη μην πάτε.

Στα του σεξ, το πήρε στο στόμα όσο χώραγε deep throat μέχρι δακρύων και το κράταγε όσο μπορούσε, ιδικά όταν της ανέφερα ότι σαν την αίσθηση που έχει το καυλί στο λαρύγγι δεν υπάρχει, τρελάθηκε και επέμενε περισσότερο να με ευχαριστήσει, στάσεις αλλάξαμε πολλές, αν είστε καθαροί γλείφει και κώλους και πόδια και πατούσες και εσείς ξαπλώνετε και γίνεστε το γλειφιτζούρι της.

Αυτά, πέρασα πολύ καλά μαζί της και θα ξανά πάω αρκετές φόρες!!!!

Επίσης έχει εμμονή με την καθαριότητα, μετά από κάθε ραντεβού αλλάζουν σεντόνια, σας δίνει και καθαρές παντόφλες και πετσέτα.

Τα 200 είναι γιατί πότε δεν παίρνω ρέστα πίσω, κάνω στρογγυλοποίηση προς τα επάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, grasdas, Kos2k και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2020
Σήμερα και τα 170 θεωρούνται υπερβολικά, ειδικά σε απλό πρόγραμμα. ΜΕ τα +20 +50 περνάς τα 220...
23 Ιουνίου, 2020
Που την ειδες τη στρογγυλοποιηση προς τα πανω? Ολοι οι αλλοι εδωσαν 240, αρα εσυ επρεπε να το στρογγυλεψεις στα 300? Χμμμ;
23 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν πηρα κολο εγω, οι αλλοι μπορει να ειχαν παρει εξτρα υπηρεσιες. 170 + 20 ηταν τα δικα μου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3