Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 12 10
Call-Girls 27378
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βίκυ μου θύμισε μία κοπέλα που είχα όταν ήμουν 25 ετών. Θυμάμαι είχα σχέση μαζί της για τέσσερις μήνες, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΑΜΑΤΗ ΠΙΠΑ ΕΒΕΡ.

Σόρρυ για τα κεφαλαία, αλλά η πίπα είναι ιερό πράγμα Έρωτας

Καλώ Βίκυ από Άντζη. Άντζη μου φέρνει Βίκυ. Ωραίο φόρεμα, πρόσωπο τσόντα και βλέμμα "γάμησέ με". Είχα τρελή όρεξη λόγω της δουλειάς μου που πάει καλά και κάναμε χαβαλέ και είχαμε χημεία στη συζήτηση από την στιγμή μηδέν. Μπαίνει για μπάνιο, βγαίνει. Ξεκινάει γλωσσόφιλα στο κρεβάτι και μία πίπα ΟΝΕΙΡΟ.

Το κατάλαβε ότι μου άρεσε και ασχολήθηκε κανένα 20λεπτο με πίπα. Ακούραστη, της αρέσει προφανώς. Ερωτόλογα και προστυχόλογα σε νορμάλ λέβελ που με έφτιαχναν κι άλλο. Αν την άφηνα θα με τελείωνε.

Σεξ με ξύλο στα τέσσερα και άλλες στάσεις. Σώμα: θέλει να χάσει 5-6 κιλά, όχι καμιά χοντρή αλλά μου είπε στην καραντίνα πήρε 7 κιλά. Στήθος καλό, με piercing και στις δύο ρώγες που με τρελαίνουν τα piercing και ένα καινούργιο τατουάζ πεταλούδα κάτω από το στήθος, μεγάλο και καλαίσθητο για μένα που οκ είμαι υποκειμενικός και μου αρέσουν τα τατουάζ έτσι κι αλλιώς.

Θα την έκλεινα άνετα μια ώρα μόνο για να μου παίρνει πίπα. Στο τέλος πίπα και τα πήρε στο στόμα. ΚΑι μετά το σόσιαλ ΤΕΛΕΙΟ.

Ηθικό δίδαγμα της ιστορίας: Πίπα, πίπα, πίπα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, makisthehustla, Gentleman_40 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού