Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προσοχή! Ακολουθούν σκληρές σκηνές άκρατης αγνής αγαπουλίασηςΝαι! Οι σκληροί χύστες του σαι καλό θα ήταν να αποχωρήσουν η θα διαβάσουν με δική τους ευθύνη.

Μετά το τέλος του πρώτου ραντεβού ήπια το παγωμένο μου τσαγάκι για ενυδάτωση και περίμενα το δεύτερο μωράκι. Χτυπάει το μωρό, του ανοίγω και μένω λίγο μαλάκας Σπασίκλας. Είναι από τις λίγες φορές που ο φωτογράφος αποτυγχάνει τόσο στην καλλιτεχνική του απόδοση. Το κορίτσι φυσάει... Πολύ περιποιημένη, φορούσε μια πολύ ωραία μαύρη παντελόνα και μαύρο τοπάκι με ασορτί δετά μαύρα ψηλοτάκουνα πέδιλα!Έρωτας Περιποιημένα άκρα και ένα πολύ όμορφο και γλυκό πρόσωπο αλλά με τη σκανδαλιά στο βλέμμα... Μόλις μπήκε έγιναν οι συστάσεις, έβγαλε τα πέδιλα και έκατσε στο κρεβάτι. Μιλήσαμε λίγο, εγω σκεφτόμουν απο μέσα μου ότι σήμερα είναι η τυχερή μου μέρα και ξαφνικά, σκοτάδι! Με είχε αρπάξει στα γλωσσόφιλα! Τέτοια φιλιά, με τόσο πάθος και τέτοια σεξουαλική ένταση με ταυτόχρονη μάλαξη πέους είχα να δώσω από μια παλιά γκόμενα που είχα πριν φύγω από Ελλάδα. Εκει χάθηκε η μπάλα συναγωνιστές, άρχισαν να φεύγουν ρούχα αλλά στα στόματα δεν ξεκολλούσαν,τα χέρια εξερευνούσαν με πόθο, αρμονικά και συντονισμένα. Σαν να γνωρίζονταν τα σώματα μας ξανα μετά από καιρό. Ξεκίνησε να με γλείφει χωρίς να πω το παραμικρό. Μόνο απολάμβανα. Η πίπα της με το ίδιο πάθος με το οποίο με φιλούσε. Ένιωθα ότι με έγλειφε σαν να ήταν ο τελευταίος πούτσος που θα γλείψει. Της κατέβασα την παντελόνα και τι να δω; Έκτος ότι έχει κωλάρα για γούστα, φορούσε από μέσα ένα ωραίο μαύρο στρίνγκ με κορδόνια και ζαρτίερες με καλτσοδέτες με φιογκάκι! Την πήρα αγκαλιά, και της τα έβγαλα όλα οσο τη φιλούσα με πάθος. Την έριξα στο κρεβάτι και της έγλειψα τη μουνάρα της μέχρι να τα πιω όλα. Ίσως ένα από τα πιο ωραία μουνάκια που έχω φάει ποτέ. έγλειφα και δεν χόρταινα να την ακούω να καυλώνει και να τη νιώθω να γίνεται υγρή. Φιληθήκαμε πάλι με πάθος και περάσαμε προφυλακτικό. Την ήθελα σαν κολασμένος και μπήκα άγρια μέσα της. Ανταποκρίθηκε σε όλα. Σαν να ήξερε ακριβώς τη θέλω. Την πηδούσα και την φιλούσα παντού. Το ίδιο και αυτή. Με φιλούσε στο λαιμό και μου γινόταν πέτρα μέσα στο ζεστό και υγρό μουνάκι της. Τέλειωσα μέσα της και δεν μπορούσα να ξεκαυλώσω. Πήγαμε για ντουζάκι και τα είπαμε λίγο. Είναι πολύ καλή και ευγενική κοπέλα, με πολλά όνειρα. Αξίζει να τη γνωρίσεις καλύτερα. Πάλι όμως χωρίς να το καταλάβω αρχίσαμε να φιλιόμαστε, πίπα και αυτή τη φορά την έστησα μπρούμυτα για να νιώθω τον κώλο της πάνω μου. Και εδώ η κοπέλα έδωσε πολύ πόνο. Ανάποδα φιλιά, βογγητά, φωνές όλα συγχρονισμένα με την πράξη. Όταν κατάλαβε ότι τελειώνω έκανα τα πάντα για να με στραγγίξει. Δε μου άφησε σταγόνα. Ξάπλωσα δίπλα της και μέχρι να τελειώσει ο χρόνος τα είπαμε λίγο ακόμα. Έκανε το μπανάκι της και έφυγε αφήνοντας πόθο, καύλα και αναμνήσεις. Έχω πάει με πολλές γυναίκες, πληρωμένες και μη αλλά αυτή θα είναι από τις λίγες που θα θυμάμαι. Συναγωνιστές προσοχή, γιατί είναι ερωτεύσιμο το μικρό. Εγώ πάντως μέχρι να φύγω σκοπεύω να το βλέπω σταθερά. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, batsos, MichalisD. και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού