Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαλαρή μέρα σήμερα και είπα να κάνω δώρο στον εαυτό μου δυο ραντεβουδάκια. Το πρώτο κατα σειρά αφορούσε τη Σάντρα που την είχα βάλει στο μάτι από μέρες. Η νέα τηλεφωνήτρια του γραφείου πολύ εξυπηρετική με βοήθησε να βρω τις κοπέλες που ήθελα στην ώρα που ήθελα. Πρίαμος Παγκράτι λοιπόν, πήγα νωρίτερα να κάνω το μποτέ μου και 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα του ραντεβού με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη! Η Σάντρα έφτασε νωρίτερα! Η κοπέλα δεν υπάρχει! Ψηλοτάκουνο πέδιλο με πόδια για φίλημα, μίνι φούστα, κορμάκι από δαντέλα και ένα στέμμα Κουλ! Λέω εδώ είμαστε! Χαλαρή κουβέντα για αρχή, αισθησιακό γδύσιμο μπροστά στον καθρέφτη και μπήκε για φρεσκάρισμα. Το κορμί θανατηφόρο! Ωραίο στητό βυζάκι, γυμνασμένο σώμα όσο πρέπει χωρίς υπερβολές και ωραίο κωλαράκι σαν καρδιά Έρωτας! Περιποιημένα άκρα για όσους ενδιαφέρονται και πολύ διάθεση και χαμόγελο! Μόλις ήρθε από το μπάνιο, πήδηξε στο κρεβάτι και αφού με φίλησε βαθειά με γλώσσα μου έπιασε το ήδη καυλωμένο εργαλείο και ξεκίνησε να το παίζει όσο με φιλούσε. Είδε ότι έχω γίνει πέτρα και έχω πάρει φωτιά και με έριξε στο κρεβάτι. Πρίν καταλάβω τι έγινε, το είχε εξαφανίσει ήδη στο στόμα της. Πίπα βαθειά, υγρή και πολύ καυλωτική. έτσι όπως είχε στηθεί, εγω έπαιρνα μάτι την κωλάρα και το χέρι μου ταξίδευε σε όλο το σώμα της. Και άθελα μου είδα ότι το μουνάκι της ήταν υγρόΝαι!... Να μην το περιποιηθώ μετά από τόσο κόπο που έκανε η κοπέλα; Ξεκίνησα λοιπόν να την τρώω με μανία. Μεγάλο χαμόγελο Τι κεφαλοκλείδωμα έπεσε με τα πόδια της, βογκητά, φωνές, κινήσεις με τη λεκάνη... Όσο καυλωνε αυτή, καύλωνα και γω μαζί και μόλις χόρτασα το γλυκό, μοσχομυρωδάτο και υγρό μουνάκι της, πέρασε προφυλακτικό και την πήρα ιεραποστολικά. Η συμετοχή της ήταν πολύ καλή, χωρίς υπερβολές. Σέβεται τη δουλειά της και απολαμβάνει το σεξ και αυτό βγαίνει προς τα εξω. Το τέλος ήρθε με μένα να τα δίνω όλα από καύλα με τη Σάντρα να με έχει κλειδώσει μέσα της με τα πόδια στους ώμουςΠροσκύνημα. Κάναμε το ντουζάκι μας και μιλήσαμε λίγο. Είναι πολύ ευγενική κοπέλα και ιδιαίτερα ευχάριστος άνθρωπος. Δε θα σε αφήσει να βαρεθείς. Αλλά πόσο να αντέξεις βλέποντας τέτοια κορμάρα γυμνή στο κρεβάτι σου;;; Ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος με την ίδια παιχνιδιάρικη πίπα αλλά αυτή τη φορά η Σάντρα μου έδειξε πόσο καλά μπορεί να γαμηθεί σε πολλές στάσεις. Πρώτα ένα αργό και βασανιστικό reverse cowgirl με την κωλάρα της να δίνει πόνο... Μετά σκίσιμο στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη, μπρούμυτα για βαθειά διείσδυση και τέλος στο πλάι με μένα να έχω τυλιχτεί ανάμεσα στα πόδια της και να μη λέω να χύσω από καύλα. Μόλις τελείωσα, ετοιμάστηκε χωρίς ίχνος βιασύνης, έκατσε και λίγο παραπάνω να κάνει ένα τσιγάρο και να τα πούμε λίγο και μετά έφυγεΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Gingos, james034 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού