Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανά στην Ελλάδα για σύντομο χρονικό διάστημα (πριν γίνει η συνάντηση τηρήθηκε η απαραίτητη καραντίνα Σπασίκλας)και μετά από επική φόλα από γνωστό dating app οι καύλες βάρεσαν κόκκινο. Η επιλογή της Μπέλας ήταν μουνόδρομοςΜατάκι. Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ εύκολη, η τηλεφωνήτρια εξυπηρετική και το ραντεβού κλείστηκε για μεταμεσονύκτιες ώρες στον Πρίαμο στο Παγκράτι. Η κοπέλα έφτασε με μια μικρή καθυστέρηση για την οποία είχα ενημερωθεί από το γραφείο. Όταν την είδα έμεινα ενεός (κοινώς μαλάκας Μαλακία) Μελαχρινό άλογο σε ψηλά πορνοτάκουνα με ωραίο κοντό φόρεμα που ίσα ίσα έκρυβε την κωλάρα, χωρίς σουτιεν από μεσα και με ένα ωραίο καυλόστρινγκο με κορδόνια! Λέω εδω είμαστε! Στην αρχή υπήρχε μια αμηχανία γιατί απείχα από το άθλημα καιρό αλλά με χαλάρωσε η Μπέλα με μπόλικα φιλιά και χάδια. Ήταν σαν να ήξερε τι είχα ανάγκη εκείνη την ώρα. Το φόρεμα έφυγε αργά και αισθησιακά μέσα στα φιλιά και το μπαλαμούτι. Με κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και γύρισε κουνώντας παιχνιδίαρικα το κωλαράκι της. Εκεί έφυγε και ο στρίγκος. Μόλις μύρισα το μουνάκι της μου έγινε πέτρα. Η Μπέλα το κατάλαβε και έπεσε στα γόνατα. Με κοίταξε παιχνιδιάρικα και ξεκίνησε μια αργή και βασανιστική πίπα χωρις καθόλου χέρι. Γουσταρε πολύ να παίζει με τον πούτσο. Μόνο σε τσόντα εχω δει τέτοια πίπαΈρωτας. Δεν ήθελα να χύσω έτσι όμως. Την έβαλα να μου περάσει το προφυλακτικό και ξάπλωσε στο κρεβάτι... Άνοιξε αισθησιακά τα πόδια της και μου έκανε νόημα να πάω. Το μουνί της καλοξυρισμένο και μοσχομυριστό, έπαιξα λίγο με την κλειτορίδα της τρίβοντας τον καυλωμένο μου πούτσο πάνω της και μπήκα βαθειά μέσα της. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση.Οι αντιδράσεις της δεν ήταν υπερβολικές. Δεν είχε πορνοσταρικές φωνές αλλά καυλωτικά βογγητά μέσα στο αυτί μου. Όσο την έπαιρνα ένιωθα το μουνί της να μουσκεύει και στο τέλος καταλήξαμε να φιλιόμαστε με πάθος και να με έχει κλειδώσει με τα πόδια μέσα στη μουνάρα της. Εκεί ήρθε το τέλος. Ντουζάκι, χυμούλη, λίγο σόσιαλ στο οποίο η κοπέλα φαίνεται ότι είναι γαμάτο τυπάκι και παιχνίδια με την κωλάρα που επέφεραν έπαρση σημαίας σε πολύ σύντομο χρόνο. Πίπα ξανά στο κρεβάτι και πήδημα μπρούμυτα και στα 4. Στα 4 με την κωλάρα της χάνεις τη μπάλα. Χαστούκια, άγριο χούφτωμα και σκίσιμο. Η κοπέλα συμμετείχε και εδώ με αληθοφάνεια και όταν κουραζόμουν αναλάμβανε και με γαμούσε αυτή ΠροσκύνημαΝαι!. Τρίτος γύρος ξεκίνησε πάλι με μια βαθειά και υγρή πίπα και άγριο σκίσιμο ιεραποστολικά με μπόλικα φιλιά Σπασίκλας. Την άφησα να ετοιμαστεί γιατί τελειώσαμε ακριβώς στη λήξη του χρόνου και ανανεώσαμε το ραντεβού μας πριν φύγω ξανά... Αυτά από μένα. Να είστε όλοι καλά και να προσέχετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
225€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, kwstasxat, Aragorn135 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2020
κώλο πήρες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1