Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 153688
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντησα τη Kelly αρκετές φορές φέτος αρχές του '20 και πέρυσι τέλος του '19, εντός ξενοδοχείου και εκτός στον χώρο μου.

Όλες προ κορωναϊού.

Εντυπωσιακές φωτογραφίες θα έλεγα.

Για κάποιον λόγο έχουν κατέβει τώρα Χμμμ;

Η αλήθεια είναι ότι στη πραγματικότητα είναι μία σκάλα παρακάτω για να είμαι ειλικρινής χωρίς όμως αυτό να αλλοιώνει την εξαιρετική εικόνα της.
Ο image maker της έχει κάνει αρκετά καλή δουλειά.

Η Kelly είναι απο την Ουκρανία, δεν θα πώ απο ποιά πόλη, καί όχι απο την  Ρωσία όπως εσφαλμένα αναφέρεται στο site.
Ναι σωστά, μικρότερη αδελφή της η Flory που ασχολείται με την ζωγραφική, έχουν στό χέρι και το ίδιο τατουάζ άλλωστε.

Αρκετά ταξιδευμένη και με εξαιρετικό γούστο στις επιλογές της.
Στο fb της μπορεί εύκολα να  διαπιστώσεις οτι έχει γυρίσει τον κόσμο ολόκληρο.

Πανέξυπνο κορίτσι που σε κερδίζει με το χαμόγελό της, την συμπεριφορά της, την άνεσή της και την κοινωνικότητά της.
Επικοινωνιακή με εξαιρετική γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
Εαν θυμάμαι καλά νομίζω ότι διδάσκει Αγγλικά και σε παιδάκια στην Ουκρανία.

Αναπτύσει εύκολα πολύπλευρες συζητήσεις και το εντυπωσιακό με την Kelly είναι ότι μου εμφάνισε και μία συναισθηματικότητα που οφείλω να ομολογίσω οτι με άγγιξε προσωπικά γιαυτό και αναπτύξαμε μια ιδιαίτερη φιλία με αποτέλεσμα να τα λέμε σχεδόν καθημερινά μέχρι και σήμερα τηλεφωνικώς.

Εμφανισιακά είναι αρκετά καλή με ωραίο σώμα το οποίο όμως θα ήταν super εάν γυμναζόταν και λίγο.
Βέβαια στα νιάτα της ήταν αθλήτρια πολεμικών τεχνών με αρκετές διακρίσεις μέχρι που σταμάτησε λόγω ενός σοβαρού αθλητικού ατυχήματος.

Εξαιρετικός χαρακτήρας και πολύ πλακατζού.
Εαν δεν προσέξεις μπορεί άνετα να σου φάει την ώρα.
Προσωπικά δεν με πειράζει να μου ροκανίζουν τον χρόνο καθότι δεν είμαι με το ρολόι στο χέρι.

Βυζί σιλικονάτο και σκληρό στην αφή.
Προσωπικά θα προτιμούσα να είναι πιο μαλακό.

Στο sex της αρέσει πολύ το γλύψιμο.
Το μουνάκι είναι ωραίο, καθαρό και πολύ στενό.
Μου δίνει την αίσθηση οτι η πούτσα βρίσκει πάτο.
Περίεργο το συναίσθημα.

Στοματικό sex καλό χωρίς όμως κάτι το ιδιαίτερο.
Πολλά γλωσσόφιλα.

Στο sex cow, ιεραποστολικό και doggy οι 3 στάσεις όπου στο doggy σφυροκόπησα μέχρι να έρθω μέσα ορισμένες φορές και άλλες στο στοματάκι της.

Βογγάει όταν την γαμάς αλλά παίζει και λίγο θέατρο εκτός εάν είσαι προικισμένος ...

Στα σύν της η συνεννόηση και ο ευχάριστος χαρακτήρας της.
Στα πλήν της οι πολλές παρεμβάσεις στο σώμα και στο πρόσωπό της οι οποίες όμως ειναι ήπιες και αποδεκτές.
Επισης τσίμπησε και ένα €10 ο τιμοκατάλογός της.

Συνολικά βρεθήκαμε 3-4 φορές σε διάστημα 4 μηνών με πολύ καλές εντυπώσεις και εξαιρετική τηλ επικοινωνία ακόμα και μέχρι σήμερα.

Εάν αποφασίσει να επιστρέψει σίγουρα θα την ξανασυναντήσω καθότι είναι ευχάριστος τύπος, αναπτύξαμε ωραία χημεία και περνάγαμε όμορφα.

Εάν όχι ίσως πεταχτώ εγώ κάποια στιγμή στο μέλλον ... Έρωτας

Να είμαστε καλά.

Καλή συνέχεια.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
84.760
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, delipas, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού