Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επανεκκίνηση είπαν όλοι οι ιθύνοντες οπότε υπακούοντας στα κελεύσματά τους ξεκίνησα το γνωστό drill : αναζήτηση, τηλέφωνο, επιβίβαση στο όχημα και άφιξη σε hotel γνωστής αλυσίδας. Δωμάτιο με πανοραμική θέα εντός (κάτοπτρα παντού) και αναμονή της κοπέλας. Girl next door αλλά με αρκετά πρόστυχο προσωπάκι και ωραία γεμάτα χείλια (φυσικά) φτιαγμένα για να γλύφουν και να ρουφάνε. Και πως ρουφάνε! Σώμα οκ με κάπως πεσμένο και μικρό στήθος αλλά με κωλάρα ειδικά στα τέσσερα. Λίγη κουβεντούλα στην αρχή, τσιγαράκι, ντους και βουρ στην πίπα. Βαθιά με σάλια και φτύσιμο, ότι πρέπει για να ανάβουν τα αίματα. Παχύ αιδίο με μεγάλα χείλη και ωραία, δουλεμένη και με ωραία αίσθση σούφρα. Η τριλογία τσιμπούκι, μουνί, κώλος σε λούπα με συνεχής εναλλαγές και ναι, το κορίτσι πιτσιλάει όπως γράφουν και άλλοι φίλοι. Τρεις φορές το έπαιξε και τις τρείς τα έριξε παντού με εμένα να απολαμβάνω το έκφυλο θέαμα και να παίζω το καβλί μου. Δύο γύροι χωρίς διάλειμμα (ναι χωρίς διάλειμμα, δηλαδή αμέσως μετά τη πρώτη πιστολιά συνέχισε το τσιμπούκι), οι οποίοι με άφησαν στεγνό και χαμογελαστό...
Overall καλή φάση, όχι να το χάνεις αλλά απολαυστική, συμπαθές κορίτσι με αρκετό kink και γαμήσι χωρίς αύριο. Αντέχει, ακολουθεί και παίρνει πρωτοβουλίες. Το squirting δε μου λέει πολλά αλλά όποιος είναι fan θα γουστάρει πολύ. VFM διότι 1,5 ώρες μα anal στα 200 θεωρώ ότι είναι πολύ καλά.

Αυτά για τη Νόρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpleastakos, gauguin, Alexanders και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού