Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
με το γραφείο όλα οκ
η κυρία ήρθε στην ώρα της με ένα ανοιξιάτικο φορεματάκι , την συνάντησα στην είσοδο της πολυκατοικίας, περάσαμε στο ασανσέρ και άρχισε το μπαλαμούτι . φουλ στο γλωσσόφιλο η κυρία. (εάν έλειπε ο τύπος από τον δεύτερο εκεί θα έμενα μιας και δεν το έχω κάνει αυτό ακόμη).
φατσούλα όμορφη , κορμάκι καλοδιατηρημένο , σίγουρα είναι μεγαλύτερη της αναγραφόμενης ηλικίας αλλά δεν πειράζει. κώλος καλός , στήθος νορμάλ για την ηλικία της.
όλα στο φυσικό τους πάνω της εκτός κάποιων τατού.
περνάμε στο σπίτι και συνεχίζουμε ακάθεκτοι. αφού έχουμε γδυθεί περνάει στο μπάνιο για φρεσκάρισμα.
με την επιστροφή της ξανά-μανά τα ίδια.
την αρχίζω στο γλυφομούνι , δείχνει να της αρέσει αλλά πιο πολύ της αρέσει να γλύφεις το γκροβεράκι της, αγριάδες θέλει , όχι χαστούκια στο πρόσωπο. δακτυλάκια μπρος-πίσω!
αναλαμβάνει δράση η κυρία με καλή πίπα, πότε αργή ,είχαμε ανέβασμα στροφών και ντιπ, πέρασμα δίπλα παραδίπλα και πίσω.
πέρασμα προφυλακτικού και στα όρθια στην κουζίνα. αυτή πάνω στα δεκάποντα τακούνια να κρατιέται από τον πάγκο της κουζίνας σκύβει και μπαίνω από πίσω , όχι κώλο, εγώ στις μύτες για να φτάνω, τί γέλιο μου ερχόταν να ρίξω!!!
γαμιέται δυνατά και το θέλει.
τελείωσα μέσα της και περάσαμε για ντουζζζζζζζζζζζζζζ.
κουβεντούλα με καλά αγγλικά και αρχίσαμε τον δεύτερο ημίχρονο στον καναπέ. πίπα - γλυφομούνι- καπότα και με καβάλησε.
περάσαμε όμορφα, κάθισε ένα τέταρτο παραπάνω χωρίς ενόχληση από οδηγό ή γραφείο και όλα καλά όλα τέλεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, sithlord και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού