Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 231343
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πολυ καιρό να την δω πάνω από δυο χρόνια και ανυπομονουσα πως και πως τότε που είχα περάσει πολύ καλά. Ήρθε στον ιδιωτικό μου χώρο, Όμορφη χαμογελαστή όπως τότε με μια πονηριά στο μάτι για κάτι πολυ υποσχόμενο. Καθίσαμε τα είπαμε και σκαναριζα τον ποπο της καθώς διαγραφοταν στο εφαρμοστό τζιν που φόραγε. Την πλησίασα και δεν σταμάτησα να την φιλάω στα σαρκώδη χείλη και με την γλώσσα της να περιτριγυρίζει την δικιά μου. Βγήκε από το ντουζ φορώντας μόνο τα τακουνια της ωραίο σωματάκι που ήθελα σαν τρελός να την γλυψω. Με έπιασε από το χέρι και οδηγηθηκαμε στην κρεβατοκάμαρα, έσκυψε στα τέσσερα κάνοντας μου για Όσκαρ στοματικό με την γλώσσα της αυτή η γλώσσα της.. Ξάπλωσε ανοίγοντας τα υπέροχα ποδια της να την περιποιηθω από τις φωνές και τις εκφράσεις του προσώπου της ήθελε και άλλο. Εγώ απο την μεριά μου δεν άντεξα άλλο τις έπιασα τα ποδια της τα ακούμπησα στους ώμους μου να έχω πλήρη διείσδυση. Σκέφτηκα κάτι παλαβό την σήκωσα και την έστησα στην τζαμαρία με τον τουρλωμένο της ποπο να με αναζητά δεν με ενδιέφερε αν μας βλέπανε από απέναντι, καυλα η θέα με στημένη την Λίζα και όσο ρυθμό έδινα αυτή ακολουθούσε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.581
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 TOMCRUISE, olddog, koumanidas και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2020
Πολύ σημαντικό να περνάς όχι απλά καλά αλλά τέλεια.
04 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
14 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα,

Θα μπορούσες να μου στείλεις πληροφορίες για την επικοινωνία με την Λιζα;
30 Ιουνίου, 2020
Υπάρχει τρόπος επικοινωνίας?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4