Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 12 10
Call-Girls 27344
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ορμώμενος από τις φωτογραφίες της Βίκυς και τις καύλες της ημέρας παίρνω τηλεφωνάκι στους Αγγέλους για ραντεβού. Ακριβώς στην ώρα της έρχεται η Βίκυ και με το που τη βλέπω να ανοίγει την εξώπορτα παθαίνω ένα μίνι εγκεφαλικό: Φόραγε ένα μαύρο εφαρμοστό φορεματάκι, καλόγουστο μεν, αλλά μέχρι τον αφαλό και πολύ λέω, σχεδόν ο μισός κώλος έξω (καλά που είχα πει στο γραφείο το ντύσιμο να είναι διακριτικό…). Είμαι σίγουρος ότι υπήρχε και από κάτω το οποίο δεν χρησιμοποιήθηκε. Αφού ξεπέρασα το μικρό σοκ βλέπω ένα πολύ όμορφο πρόσωπο με καταπληκτικά μάτια, το έχουν πει και άλλοι αυτό, ύψος περίπου 1,65 λευκή επιδερμίδα, με περιποιημένα άκρα, στα οποία δίνω ιδιαίτερη βαρύτητα και πίσω σύστημα που οι φαν του είδους θα ενθουσιαστούν. Ωραίος και τουρλωτός κώλος! Αφού συστηθήκαμε, δε δυσκολευτήκαμε να σπάσουμε τον πάγο καθώς ήρθε με πολύ ωραία διάθεση και χαμόγελο και είναι ιδιαίτερα επικοινωνιακή, μετά από λίγο μεταφερθήκαμε στο πεδίο της μάχης, είναι πολύ μαστόρισσα στη πίπα: υγρή και βαθιά και με περιποίηση της γύρω περιοχής, πλούσιο ρεπερτόριο. Μετά και τη δική μου περιποίηση πέρασμα σκουφιού και ξεκίνημα με ιεραποστολικό με δυνατά καρφώματα και βλέποντας τα πολύ όμορφα μάτια της. Στη συνέχεια cow και μετά στα τέσσερα όπου η θέα ήταν χάρμα οφθαλμών. Και εκεί που έχουμε ανεβάσει στροφές full power και είμαι έτοιμος για τον τερματισμό, ξαφνικά … πίσσα σκοτάδι! Μάλιστα κύριοι, Black Out!!!! Και όχι μόνο σπίτι μου αλλά στην ευρύτερη περιοχή! Το επόμενο λεπτό μας βρήκε να ψάχνουμε φακούς, κεριά και σπαρματσέτα για να συνεχίσουμε.
Προσπάθησα να συνεχίσω, ήταν αρκετά ρομαντικά θα έλεγα, αλλά πλέον είχα αποσυντονιστεί και όσες φιλότιμες προσπάθειες και να κατέβαλε η Βίκυ δεν γινόταν και είπα να το λήξουμε. Ο αποχαιρετισμός έγινε μέσα στη νύχτα με φακούς (καλά ο οδηγός πρέπει να τα είδε όλα!) και ανανεώνουμε το ραντεβού για να τελειώσουμε ότι αφήσαμε στην μέση, λίαν συντόμως. Αυτή τη φορά όμως θα έχω προμηθευτεί γεννήτρια!

ΥΓ. Η βαθμολογία είναι η ανώτατη επιτρεπόμενη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, DeLaCruz, WorldWideFuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2020
Ωραίο υστερόγραφο....Σε όλα 10 έβαλες, τί ήθελες να της βάλεις δηλαδή;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1