Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την καραντινα επρεπε καπου να ξεσπασω και τελικα αυτο εγινε με μεγαλη επιτυχια!!!Το μωρο το χαα βαλει στ ματι απο πριν αλλα δεν προλαβα.Η αντζυ με ειχε προτρεψει να την συναντησω και για ακομη μια φορα επεσε μεσα καθως ξερει να με διαβαζει και να με ικανοποιει με τις επιλογες της..Παμε στα του αγωνα..Το μωρακι εσκασε μυτη με μαυρα εσουρουχα απο πανω ενα διαφανες μαυρο σαν νυχτικια και τακουνακια..εχει τατου τα οποια εμενα με φτιαχνον και καβλωφατσα προστυχοφατσα για πολλα βιτσια..Κοντο κοντα στο 1,60 με κωλαρα και πολλες μπατσες και χουφτωματα..Στηθος 2αρακι προς τα κατω λιγο ομως..Το μωρο ηρθε ευδιαθετο χαμογελαστο εχει χιουμορ κανει πλακαα θα συμφωνσω οτι μιλαει πολυ αλλα δεν θα τ ελεγα οτι το κανει επιτειδες ετσι μου φανηκε δηλαδη στ να μου φαει χρονο καθως εγω μεσα σε 1 ωρα προλαβα 2 γυρους...Τωρα στην πιπα τον παιρνει ολο μεσα τον σαλιωνει τον μπουκωνει γλυφει μπαλες ολα μεσα δεν παραπονιεται και γουσταρει..στο 69 ανταποκριθηκε καλα πολυ καλα με βογγητα και στ σεξ γουσταρει πιο αγριαδες με μπατσες τον επαιρνε ολο μεσα δεν ειπε οχι και γουσταρε..Τωρα πρωκτικο ενω ηθελα μου εριξε ακυρο ευγενικα οπως πολλες λογο μεγεθοοους.χμμμ δεν ξερω ισως την επομενη φορα να την ψησω..Γενικα παιχτηκαν 2 γυροι την μια φορα τελειωσα πανω της την δευτερη μου τον επαιξε και τελεισε στ στηθος της αν και γουσταρε να τα φαει στον κωλο οπως μου ειπε..θα την ξαναασυναντησω σιγουρα καθως μου χρωσταει το πρωκτικο και γιατι ειναι ενα κοντοπουτανο το οποιο γουσταρει να τον φαει και σε εμενα το εδειξε και φαινεται οτι εχει περαση αλλα παιδια δεν βλεπω κριτικες να γραφεται..τι εγινε??Αυτα απο μενα να γαματε καλα να περνατε καλα και οχι φοβο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, james034, FRANK63 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού