Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281031
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν θελω να γραψω πολλα,αλλα συναντησα για πρωτη φορα την Ελεναρα στον καινουριο χωρο της στο κεντρο της Αθηνας.Ωραιο προσεγμενο διαμερισμα με ολες τις ανεσεις κοντα σε ηλεκτρικο.Στο ραντεβου ηταν στην ωρα της,φοραγε ενα ωραιο φορεμα.
Κακα τα ψεμματα,ωραιοτερο σεξ απο μιλφαρα δεν παιζει σε καμμια ηλικιακή κατηγορια και η Ελενα ειναι μια κατηγορια μιλφαρας μονη της.Τουμπανιαρικο μιλφ,βυζαρες σιλικονατες,κωλος πετρα,πολυ γυμνασμενη,καθαρη και ετοιμη για σκληρα γαμίσια.Μου ειπε οτι ειχε να κανει καιρο σεξ με την καραντινα και μουσκευε απο κατω με το παραμικρο μου αγγιγμα.
Σε αυτα τα χρηματα με εκτονωσεις οσες μπορουσα δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλη κοπελα εκει εξω.
ΕΛΕΝΑΡΑ εισαι τουμπανο,μην ακους κανεναν,στο επομενο ταξιδι μου θελω τριωρο να σε χορτασω.Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, Ntaffy, Kostas Vasiliou και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2020
Ενα σχολιο γιατι με ρωτατε αρκετοι,το κανονισμενο ραντεβου και η τιμη ηταν για μια ωρα κ δυο εκτονώσεις,αλλα τελικα κατσαμε πολυ παραπανω γιατι το κοριτσι ειχε καυλες και δεν κοιταζε ρολοι.Η ημερομηνια ειναι ενδεικτική αλλα μετα την απελευθερωση απο την καραντινα.Γαματε αδερφια τωρα που προλαβαινουμε,πριν μας ξανακλεισουν μεσαΝαι!Ναι!Ναι!
16 Μαΐου, 2020
Μπορεις να μου στειλεις το τηλ της σε pm?Σ'ευχαριστω πολυ
17 Μαΐου, 2020
Δεν είναι καινούριος χώρος μου, δεν είναι δικός μου ο χώρος είναι σπίτι φίλου που εξυπηρετεί λοω της παρούσας φάσης, ίσως κι έπειτα αν καποιος θέλει εχεμύθεια. Μην μας την πέσουν οι προστάτες ανςυ λόγου κι αιτίας, προσέξτε τι γράφετε, ορισμένες κοπέλες δεν θέλουν μπλεξίματα. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια
17 Μαΐου, 2020
Σε ποιο γραφείο δούλευει αδερφέ??
17 Μαΐου, 2020
ρε φιλε οτι κ να γραψεις δε το σωζεις...
δε το σωζει μονη της δλδ Γερο-μύστης
A
artemismatsas
17 Μαΐου, 2020
Επειδη με ρωτατε συχνα,στα πμ,το ραντεβου που εκλεισα ηταν για μια ωρα,η κοπελα δεν κοιταξε ποτε το ρολοι,οποτε περασε αρκετη ωρα παραπανω.Επισης προτιμαει τα τηλεφωνα και οχι μηνυματα και sms.Ο χωρος μου θυμισε διαμερισμα airbnb,και οχι κατι σαν στουντιο για αυτην την δουλεια.Το παρακατω link παραπεμπει στο προφιλ της,εγω τηλεφωνο δεν δινω,ολες οι πληροφοριες υπαρχουν εκει.
17 Μαΐου, 2020
https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=201625
17 Μαΐου, 2020
Μήπως μπορείς να στείλεις το τηλέφωνο ή το e-mail της;
17 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σωσω φιλε μου,γκομενα μου δεν ειναι.Εψαχνα εν μεσω καραντινας να βρω καπου να τον χωσω και η κοπελα εγραψε στο νημα στο φορουμ οτι κανει ραντεβου,την πηρα τηλεφωνο,μου ειπε τι προγραμμα κανει και πηγα και την βρηκα.Πληρωσα,γαμησα,εφυγα,ουτε παρεα κανω μαζι της,ουτε την παντρευτηκα.Η υπολοιπη φιλολογια γυρω απο το ατομο λοιπον της δε με αφορα.
18 Μαΐου, 2020
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςσ ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινήσεις, τελικά το έσωσες και με έσωσες! ευχαριστω!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2