Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο ένα επεισοδιακό βράδυ με μία καινούργια "φίλη μου" και ωραίο σεξάκι μαζί της γύρισα σπίτι και είχα ακόμα καύλες! Είχα πιεί τα ποτάκια μου κιόλας και είχα διάθεση για συνέχεια... μνμ στο γραφείο και διάλεξα την Νόρα λόγω κριτικών! Μία κοπέλα μικρή στο μάτι αλλά μεγάλη πάνω σε αυτό! Μέτριο σώμα,πιστεύω πιο μεγάλη σε ηλικία απο 27 που λέει το γραφείο και σίγουρα όχι την εθνικότητα που αναφέρει!!
Στα του αγώνα τώρα!! Πίπα πολύ καλή,μουνάκι όμορφα σχηματισμένο που του αρέσει να χύνει διαρκώς και τα καταβρέχει όλα με squirting που επιτυγχάνει όταν την αφήσετε να παίξει με την κλειτορίδα της... Ετσι τελείωσα την πρώτη φορα!! Τον είχε όλο μέσα στο στόμα της και την δαχτύλωνα και με την βοήθεια των δικών της δάχτυλων άρχισε να τα κάνει όλα μούσκεμα και εγώ να πλημμυρίζω το στόμα της με χύσια!!! Μπανάκι και επιστροφή στο κρεββάτι όπου μου έκανε ενα τρομερό μασαζ σε όλο μου το σώμα!! Ξανά δαχτύλωμα,πιπα και γύρισμα στα 4 για να κοπανίσω δυνατά!! Στην συνέχεια ιεραποστολική στάση,αυτή να παίζει με την κλειτορίδα της και να σπαρταράει σαν το ψάρι και εγώ να συνεχίζω να κοπανάω δυνατά και να τελειώνω στο σώμα της!
Αράξαμε κανα 5λεπτο και μιλήσαμε για διάφορα θέματα και έφυγε.
Όσοι γουστάρατε μοντέλα μην δοκιμάσετε,όσοι όμως γουστάρετε κάτι extreme πιστεύω πως πρέπει να δοκιμάσετε γιατί βγάζει κάτι άγριο η όλη φάση με το squirting!
Γαμάτε σύντροφοι γιατί χανόμαστε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, xr1sros, panagos7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2020
προεδρε,τωρα την γαμισες αυτην η πριν την καραντινα?τι εθνικοτητος την εκοψες και ποσον ετων?
11 Μαΐου, 2020
Ερώτημα: γιατί έβαλες συμπεριφορά γραφείου κακή;
11 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε είναι Αλβανικής καταγωγής γύρω στα 31-32.Την έχω πάρει 3-4 φορές.
15 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απάντησες σε ολα τα ερωτήματα φιλε μου teacher of the night! Εβαλα κακή την συμπεριφορά του γραφείου γιατί ήρθε με μεγάλη καθυστέρηση η κοπέλα και συνεχως μου έλεγαν σε λίγο φτάνει...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4