Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την κοπέλα την δεύτερη μέρα που μπήκε σε αυτή την δουλειά επομένως εποχή πριν covid επίσημα στην Ελλάδα.

Με το που ήρθε η κοπέλα εμένα μου άρεσε σε εμφάνιση και μου θύμισε κάτι καύλες σκύλες που συναντάμε στα κλαμπάκια και
θέλουμε να τις γαμήσουμε εκείνη την ώρα.
Η συμπεριφορά της κοπέλας πολύ καλή και ευγενική απλά σαν δεύτερη μέρα ήταν ψαρωμένη και έπρεπε να βρει τα πατήματα της
κάτι που την δικαιολογώ απολύτως.
Η συμπεριφορά της κοπέλας ήταν να κάνει τα πάντα ώστε να με ευχαριστήσει, αυτά που διέκρινα και αξίζει να την πάρει κάποιος είναι:
Φιλί πολύ βαθύ με γλώσσα, τα δίνει αβέρτα και δεν μασάει μία.
Μπορεί να κάνει anal rimming και γενικά να σε γλύφει με τις ώρες, μου θύμισε Σοφία από το ίδιο γραφείο.
Την κάνεις ότι θέλεις, εγώ θυμάμαι την γάμαγα πολύ δυνατά και για ώρα και κάποια στιγμή την έπιασα από τον λαιμό και τρελάθηκε και καύλωσε πολύ
περισσότερο, έβγαζε απίστευτες κραυγές όπου και σε αυτή την στάση τελείωσα και σκοτείνιασα, ήταν πολύ έντονο και νομίζω δεν το έχω ξανα ζήση τόσο έντονο τελείωμα.(πριν την πιάσω την κοπέλα απο την λαιμό την ρώτησα αν την ενοχλεί και καθώς την έσφιγγα την ρωτούσα μέχρι πιο σημείο, δεν την ενόχλησε καθόλου, το αναφέρω αυτό γιατί για κάποια πράγματα όλοι πρέπει να τις ρωτάμε πριν τα πράξουμε, δεν ξέρουμε και τι βιώματα μπορεί να έχει η κάθε κοπέλα).
Το στήθος δεν είναι φυσικό, όμως η κοπέλα φαίνεται ότι πάλι είχε μεγάλο στήθος και το έχει ενισχύσει πολύ λίγο, έτσι όταν το πιάνεις τι νιώθεις φυσικό, μόνο απο κάτω νιώθεις την προσθήκη.

Ένα αρνητικό που έχει η κόπελα και προσπαθεί να το κρύψει με τα κορμάκια είναι ότι έχει πολύ χαλαρή κοιλία με ραγάδες, λογικά λόγο εγκυμοσύνης, το αναφέρω
αυτό διότι μπορεί κάποιους να τους χαλάει και να λένε γιατί δεν το ανέφερε καποιος.

Οποιος πάει με την κοπέλα θα κάλο περάσει, επομένως προτείνεται, δεν βρίσκω κάποιον λόγο ώστε να μην την προτείνω σε κάποιον.

Θέλω να αναφέρω και κάτι σημαντικό για να δείτε τι τυπάκι είναι η κοπέλα, έμενα για πρώτη φορά σε ένα ξενοδοχείο 5* στην παραλιακή και απλά κάποια στιγμή ρώτησα την κοπελα αν είχε κάποιο πρόβλημα στην reception και μου είπε οτι της ζήτησαν να παραδώσει την ταυτότητα της μέχρι να φύγει, το αναφέρω αυτό γιατί η κοπέλα φάνηκε διακριτική επαγγελματίας, το 99% των κοριτσιών θα τους έλεγαν πάρτε τηλ στο δωμάτιο και μπλα μπλά.
Αυτά, καλά να περνάτε και να βγούμε γρήγορα απο αυτή την ριμάδα κατάσταση.

Βαθμολογία θα μπορούσα να βάλω και μεγαλύτερη απλά επειδή είδα ότι η κοπέλα μπορεί να κάνει πολλά, θα την βάλω στις επόμενες κριτικές μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, Kos2k, ζαχαριας μαυρος και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού